جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

مسكن مهر

مسکن مهر تا مرداد ۱۴۰۰ کامل می‌شود

01:004۰

احمد اصغری مهرآبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر، از تکمیل پروژه‌های طرح مسکن مهر بلامعارض تا پایان دولت دوازدهم خبر داد.

به گزارش اسپات نیوز، احمد اصغری مهرآبادی در نشست تحویل پروژه‌های مسکن مهر، گفت: در شهرهای با جمعیت بیش از ۲۵ هزار نفر از مجموع یک میلیون و ۱۸۹ هزار واحد مسکن مهر، یک میلیون و ۸۸ هزار واحد به افراد متقاضی تحویل داده شده و تنها ۲۶ هزار واحد باقی مانده است.

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر  در این نشست با تاکید به این نکته که از شروع ساخت واحدهای مسکن مهر، زیرمجموعه‌هایی از وزارت راه و شهرسازی متولی ساخت مساکن مهر بوده‌اند، ادامه داد : در شهرهای با جمعیت بالای ۲۵ هزار نفر سازمان ملی زمین و مسکن، در شهرهای با جمعیت زیر ۲۵ هزار نفر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و در شهرهای جدید، شرکت عمران شهرهای جدید مسئول ساخت و اتمام طرح مسکن مهر هستند.

معاون وزیر راه و شهرسازی در پایان به شرایط این واحد‌های باقیمانده هم گفت: این واحدها عموما در مراحل پایانی کار هستند و تنها زیبا سازی  و محوطه‌سازی آنها باقی مانده که این موارد هم تا پایان کار دولت دوازدهم به اتمام می‌رسد و آماده سکونت هستند.

انتهای پیام

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=12308

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com