جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

روابط عمومی ایرانسل

ایرانسل، برنده نشان «ستاره طلایی روابط عمومی»

02:00۰

ایرانسل در هشتمین دوره «جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران» با کسب بالاترین امتیازها در ارزیابی‌ها، دو نشان ویژه «ستاره ملی روابط عمومی» و «ستاره طلایی روابط عمومی» در حوزه روابط عمومی دیجیتال را از آن خود کرد.

به گزارش اسپات نیوز، همزمان با روز جهانی ارتباطات و جامعه اطلاعاتی و روز ملی ارتباطات و روابط عمومی، مراسم پایانی هشتمین دوره جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران و آیین نکوداشت روز ملی روابط عمومی با حضور آنلاین دکتر «فیلیپ بورمانس»، رئیس انجمن بین‌المللی روابط‌عمومی(IPRA) و دکتر علی ربیعی، دستیار ارتباطات اجتماعی رئیس‌جمهور و سخنگوی دولت و نیز حضور شماری از فعالان ارتباطی کشور و همچنین حضور آنلاین جمع گسترده‌ای از فعالان ارتباطی ایرانی و بین‌المللی، در محل خانه فرهنگ‌وهنر دیهیم برگزار شد.

سخنگوی دولت  نیز در این مراسم به صورت آنلاین شرکت  کرد. او با تبریک روز ملی ارتباطات و روابط عمومی و با اشاره به اینکه شیوع بیماری کرونا باعث تغییر و تحولات گسترده‌ای در سراسر جهان شده، و تمامی جنبه‌های زندگی از جمله رسانه تحت تاثیر قرار داده است، گفت: در شرایط امروز جامعه ایران، ارتباطات به مثابه حیات بهینه جامعه است؛ ارتباطاتی که بتواند نوعی زندگی اجتماعی نوین را سامان دهد.

ربیعی همچنین در ادامه سخنرانی خود بر لزوم تغییر در ساختارهای  کلاسیک اداری و اهمیت بیشتر به روابط عمومی‌ها و ایجاد نظام صحیح اطلاع‌رسانی تأکید کرد.

رئیس انجمن بین‌المللی روابط عمومی  (IPRA ) نیز در سخنرانی آنلاین، با تأکید بر لزوم تسریع حرکت روابط عمومی‌ها به سمت دیجیتالی شدن، این امر را گامی مهم برای انجام وظایف روابط عمومی‌ها به‌خصوص در دوران شیوع بیماری کرونا دانست.

رئیس IPRA بر لزوم روی آوردن به ارتباطات مبتنی بر علم تاکید کرد و ادامه داد: باید از قشر دانشگاهی کمک گرفت تا دانش جامعه‌شناسی علوم رفتاری و جامعه‌شناسی ارتباطات را با روابط عمومی ادغام شود. تغییرات در روابط عمومی شاید سخت باشد، اما باید این کار را انجام دهیم.

در پایان مراسم که برگزیدگان هشتمین دوره جشنوارۀ ستارگان روابط عمومی ایران، معرفی شدند، روابط عمومی ایرانسل با کسب بالاترین امتیاز از ارزیابی‌های تخصصی انجام شده، به دلیل درخشش در مجموعه فعالیت‌های انجام شده در سال ۱۳۹۹ دو لوح تقدیر و نشان ویژه ستاره ملی روابط عمومی و ستاره طلایی روابط عمومی در حوزه روابط عمومی دیجیتال را به خود اختصاص داد. دکتر سعید عسکری مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات سازمانی ایرانسل، این دو نشان را دریافت کرد.

انتهای پیام

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=12327

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com