جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

سرویس دامپزشکی اسنپ

شروع کار سرویس مشاوره دامپزشکی اسنپ

02:00۰

سرویس مشاوره دامپزشکی اسنپ راه‌اندازی شد. کاربران می‌توانند با استفاده از این قابلیت اسنپ با دامپزشکان به صورت تلفنی یا متنی ارتباط برقرار کنند و مشکلات حیوانات خانگی خود را برطرف کنند. 

به گزارش اسپات نیوز، سرویس مشاوره دامپزشکی اسنپ به کاربران اجازه برقراری ارتباط ۲۴ ساعته با دامپزشکان را می‌دهد. البته این سرویس در حال حاضر برای دام‌های کوچک و پرندگان خانگی می‌باشد.  

کاربران می‌توانند در مورد مسائل مختلف حیوان‌های خانگی خود از جمله بیماری‌‎های عمومی، رفتارشناسی و آموزش، واکسیناسیون، روش‌های پیشگیری از بیماری، دوره نقاهت جراحی‌ها و غیره از دکتر مربوطه مشاوره بگیرند. 

برای ارتباط برقرار کردن با دامپزشکان در اسنپ، کافی است برنامه اسنپ را باز کرده، به بخش «پزشک و مشاور» رفته و «مشاوره با دامپزشک» را انتخاب کنید. 

دامپزشکانی که علاقه به همکاری با این سرویس اسنپ را دارند را نیز می‌توانند به بخش ثبت‌نام پزشک و مشاور در اسنپ مراجعه کنند و مشخصات خود را در این قسمت تکمیل کنند. 

اسنپ مدعی است که حامی و دوستدار حیوانات است و خود را در برابر حیوانات مسئول می‌داند. لذا به تازگی امکان خرید محصولات دوستدار حیوانات (کرولتی‎‌فری) را هم به در قسمت تهیه نسخه داروی خود اضافه کرده است. 

انتهای پیام

منبع
تجارت نیوز
لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=12296

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com