جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

افشای جزئیات حیرت‌انگیز از پرونده خانواده خرمدین

02:13۲

چند روزی از اولین خبر مبنی بر اینکه جسدی در سطل زباله‌های شهرک اکباتان در غرب تهران تکه‌تکه پیدا شد، گذشته و هر لحظه بر جزئیات حیرت‌انگیز و باور نکردنی آن افزوده می‌شود.

به گزارش اسپات نیوز، برخی رسانه‌ها روز یکشنه اعلام کردند جسد تکه تکه شده شهرک اکباتان، متعلق به بابک خرمدین، کارگردان و نویسنده ۴۷ ساله ایرانی است.

بعد از  تحقیقات پلیس مشخص شد که پدر و مادر اقای خرمدین قاتل دومین فرزند خود بوده‌اند. به گفته پدر خرمدین، او با پسرش به علت اینکه مجرد بوده، اختلاف داشته است و تصمیم به کشتن او می‌گیرد.

طبق اعتراف پدر بابک، ابتدا بعد از اینکه پسرشان را با مواد بیهوش کننده، بیهوش می‌کنند و سپس با ضربات چاقو مادرش کشته می‌شود. پدر بابک خرمدین در اعترافش می‌گوید: برای اینکه جسد را از خانه خارج کنیم، آن‌را تکه تکه کردیم و در سطل زباله نزدیک خانه رها کردیم.

بعد از دستگیری و انتقال والدین بابک خرمدین به دادسرای تهران، حقایق دیگری که سال‌ها پنهان شده بود و حتی پلیس هم به آن شک نکرده بود، آشکار می‌شود.

براساس اعترافات امروز متهمان در دادسرای تهران، آنها دختر اول خود  آرزو خرمدین را در سال ۹۷ و همسر او فرامرز را نیز در سال ۹۰  به روش مثله کردن  و تکه تکه همانند بابک به قتل رسانند.

اما چرا دختر و داماد خود را نیز به قتل رسانند؟

پدر بابک در جلسه  اول بازپرسی دادسرای جنایی تهران در رابطه با قتل دختر و دامادش می‌گوید: آرزو بعد از جدایی از همسر اولش با پسر عمه‌اش ازدواج می‌کند که ازدواجشان شش ماه بیشتر  به طول نمی‌انجامد. بعد از اینکه دختر و داماداش از یکدیگر جدا می‌شوند، پدر و مادر آرزو خرمدین به گفته خودشان به دلیل اقدامات غیراخلاقی، دست به قتل و تکه تکه کردن دامادشان می‌زنند.

اما سوالی که اینجا ممکن است برای افراد زیادی پیش بیاید این است که خانواده‌ فرامرز‌، داماد خانواده‌ خرمدین، چرا واکنشی نسبت به یکباره گم شدن فرزندان نشان ندادند و این موضوع را به پلیس گزارش نکردند؟

قاضی محمد شهریاری در پاسخ به این سوال می‌گوید: پدر بابک خرمدین در اعترافاتش به این موضوع نیز اشاره کرده است و گفته خانواده فرامرز اعلام مفقودی کرده بودند اما پدر بابک به آن‌ها گفته که خودروی فرامرز را در نزدیکی فرودگاه پیدا کرده و مدعی می‌شود که پسرشان فرامرز در کار قاچاق انسان بوده و احتمالا به همین روش از کشور خارج شده است.

در پایان اعتراف، پدر بابک خرمدین می‌گوید: به‌خاطر هیچکدام از قتل‌هایی که انجام دادم عذاب وجدان ندارم!

این گزارش با تکمیل تحقیقات به‌روزرسانی می‌شود…

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=12470

2 Comments

  1. موسی

    هانیبال انقدر بی رحم نبود

  1. عاطفه

    آخه کی سر اختلاف با بچه هاش میزنه میکشتشون؟!!؟؟

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com