جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

حقوق پرستاران

حقوق پرستاران ۶۰ درصد افزایش یافت

01:16۰

به گفته معاون توسعه و منابع انسانی وزارت بهداشت، حقوق پرستاران چیزی در حدود ۶۰ درصد افزایش پیدا کرده است.

به گزارش اسپات نیوز، سید کامل تقوی نژاد معاون توسعه و منابع انسانی وزارت بهداشت اظهار کرد: در حال حاضر اقدامات خوبی برای بهبود وضعیت معیشتی پرستاران در سراسر کشور انجام شده به طوری که میزان حقوق پرستاران حدود ۶۰ درصد افزایش پیدا کرده است. میزان دریافتی پرستاران نسبت به اسفند ماه سال ۹۷ حدود ۱۰۰ درصد افزایش داشته است.او ادامه داد: میزان فوق العاده شغل پرستاران حدود ۵۰ افزایش داشته است و این دریافتی از اول دی ماه سال گذشته در احکام همکاران آن‌ها آورده شده است.

تقوی نژاد بیان کرد: در حال حاضر دیر کرد مطالبات پرستاران از ۱۵ ماه به حدود سه ماه کاهش پیدا کرده و پرداخت اضافه کاری پرستاران از کارانه جدا شده است. سختی کار پرستاران در نظر گرفته و برای همکاران حساب می شود.

تقوی نژاد گفت: برای رفع کمبود نیروی پرستار در کشور اقدامات خوبی صورت گرفته است. سال گذشته مجوز جذب ده هزار نیروی پرستار گرفته شده بود. قرار شده کارهای اداری و تشریفاتی پرستاران جذب شده در آینده انجام شود و آنهایی که در آزمون قبول شده‌اند مستقیما در محل خدمت از قبل تعیین شده حاضر شوند.

انتهای پیام

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=12510

491 نوشته
از همان اوایل نوجوانی، علاقه موازی به فضای رسانه و فناوری اطلاعات باعث شد تا در حوزه‌های مختلف از جمله چندرسانه‌ای، تکنولوژی، اقتصاد و حتی سیاست، قدم بردارم. سلیقه متفاوت در نوع بازتاب اخبار هم موجب شد تا از گرافیک به عنوان یکی از بازوهای کمکی بهره ببرم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com