جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

مسکن ملی

ساخت ۲۰۰ هزار مسکن برای کارگران و بازنشستگان

02:00۰

بنابر تفاهم‌نامه همکاری سه جانبه فی مابین اتاق تعاون ایران، معاونت‌های فرهنگی اجتماعی و امور تعاون وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی که به تازگی امضا شد، ساخت ۲۰۰ هزار واحد مسکونی برای کارگران و بازنشستگان و مستمری‌بگیران تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش اسپات نیوز، تفاهم‌نامه همکاری سه جانبه اتاق تعاون ایران و معاونت‌های فرهنگی اجتماعی و امور تعاون وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی امروز با حضور «بهمن عبداللهی» رئیس اتاق تعاون ایران، «محمد کبیری» معاون امور تعاون و «ابراهیم صادقی فر» معاون امور فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جمعی از معاونین اتاق تعاون و وزارتخانه در اتاق تعاون ایران امضا شد.

عبداللهی گفت: مقدمات ساخت ۲۰۰ هزار واحد مسکونی برای کارگران و بازنشستگان و مستمری‌بگیران تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی تا حد زیادی فراهم شده است و آمادگی شروع پروژه در دو استان از این لحظه وجود دارد.

کبیری، معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز با اشاره به اینکه کارهای بزرگی برای تامین مالی صورت گرفته است افزود: بانک توسعه تعاون مبلغ هفت هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان خط اعتباری با اولویت مسکن کارگری در نظر گرفته است.

صادقی‌فر، معاون امور فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز از اصلاح ماده ۱۴۹ قانون کار خبر داد و گفت: اصلاح ماده ۱۴۹ قانون کار ریل‌گذاری همیشگی برای مسکن کارگری خواهد بود، در حال حاضر متن تبصره اصلاح شده و در کمیسیون اقتصادی است و با تصویب اصلاح این ماده، ریل‌گذاری مسکن کارگری صورت می‌گیرد.

انتهای پیام

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=12496

493 نوشته
از همان اوایل نوجوانی، علاقه موازی به فضای رسانه و فناوری اطلاعات باعث شد تا در حوزه‌های مختلف از جمله چندرسانه‌ای، تکنولوژی، اقتصاد و حتی سیاست، قدم بردارم. سلیقه متفاوت در نوع بازتاب اخبار هم موجب شد تا از گرافیک به عنوان یکی از بازوهای کمکی بهره ببرم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com