جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

مالیات خانه لوکس

قیمت خانه در محلات شلوغ تهران چقدر است؟

01:37۳

با توجه به رکود در بازار مسکن و تثبیت قیمت آن در چند ماه گذشته، متوسط نرخ فروش مسکن در برخی از محلات پر جمعیت تهران چقدر است؟

به گزارش اسپات نیوز، بازار مسکن در تهران با افزایش قیمت زیادی همراه بوده و به دلیل افزایش تقاضا در مسکن به دنبال افزایش جمعیت در کلانشهر تهران بسیاری از محلات گران قیمت تهران رکوردار این گرانی­ها شدند.

اطلاعاتی از آگهی‌های ثبت شده در سایت دیوار، قیمت فروش آپارتمان در برخی از محلات تهران به دست آمده است.

در بین محلات موجود در جدول زیر، محلات پیروزی با نرخ ۲۴/۹ و آذربایجان با ۲۵/۴ و تهرانپارس شرقی با ۲۶/۱ میلیون تومان از قیمت ارزان‌تری نسبت به دیگر مناطق برخوردار هستند.

مناطق سهروردی با قیمت ۵۰ میلیون تومان و هروی با ۵۶ میلیون تومان برای خرید یک متر مربع خانه از مناطق گران قیمت شرق تهران برای خرید خانه هستند.

همچنین مناطق یوسف آباد و گیشا با قیمت ۵۵ و ۶۰ میلیون تومان برای یک متر مربع آپارتمان از مناطق گران قیمت غرب تهران برای خرید خانه هستند.

در بین مناطق نام برده در جدول زیر، محله ازگل در شمال شرقی تهران با قیمت ۶۳/۷ میلیون تومان دارنده گران‌ترین قیمت صاحب خانه شدن است.

در جدول زیر لیست قیمت فروش مسکن در برخی از محلات تهران را مشاهده می‌کنید.(دقت داشته باشید قیمت‌ها متوسط قیمت یک متر مربع آپارتمان مسکونی دو تا پنج سال در شهر تهران و حومه در ۱۰ روز گذشته آگهی‌های دیوار است.)

انتهای پیام

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=12475

3 Comments

  1. setare

    والا الان با این وضع قیمتا باید فکر خرید خونه رو از سرمون بیرون کنیم

  1. احسان بدری

    ازگل ۶۴ میلیون متری؟؟؟ جنگه مگه

  1. فریبا

    اگر کسی خونه نداشته باشه با این شرائط امکان نداره صاحبخونه بشه.البته مردم عادی نه ازمابهترون!

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com