جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

تفاهم‌نامه همراه اول و بانک تجارت

امضا تفاهم‌نامه همراه اول و بانک تجارت

02:001۰

همراه اول و بانک تجارت به منظور افزایش سطح تعاملات تجاری و هم‌افزایی توانمندی‌ها، زیرساخت و شبکه ذی‌نفعان و مشتریان طرفین تفاهم‌نامه‌ای را امضا کردند.

به گزارش اسپات نیوز، جلسه امضای تفاهم‌نامه صبح امروز با حضور «مهدی اخوان بهابادی» مدیرعامل همراه اول و «رضا دولت آبادی» مدیرعامل بانک تجارت در محل ساختمان مرکزی این بانک برگزار شد.

این دو مجموعه بر مبنای این تفاهم‌نامه متعهد به به انجام تخصیص خط اعتباری جهت اعطای تسهیلات خرد، احراز هویت و امضای دیجیتال، خدمات بانکداری باز، خدمات استارتاپ‌ها و فین‌تک‌های زیرمجموعه بانک، ارائه خدمت درگاه پرداخت، ارائه خدمات کیف پول و مواردی از این دست شدند.

مدیر عامل همراه اول در این مراسم با اشاره به ظرفیت‌های موجود همراه اول از جمله در اختیار داشتن بالاترین سهم بازار تجاری و ۱۰۰ میلیون سیم‌کارت واگذار شده در بازار ارتباطات سیار، این حجم از مشترک و تعاملات مالی آن‌ها را فرصتی مناسب برای انجام اقدامات بسیار خوب با استفاده از ظرفیت‌های بانکی و کیف پول اعتباری دانست .

وی در ادامه توضیح داد: این فرصت در ارتباط با مشترکان دائمی که پایان هر ماه به پرداخت صورت‌حساب مبادرت می‌ورزند، بیشتر است و همراه اول با در اختیار داشتن بالغ بر ۲۰ میلیون مشترک دائمی، بیشترین تعداد مشترکان پس پرداخت تلفن همراه در کشور را دارد.

به گفته اخوان بهابادی سیم‌کارت های دائمی همراه اول که در اختیار مردم است، دارای ارزش تضمین پرداخت هستند و این فاکتور در حوزه پرداخت‌های خرد بسیار کارا است.

این در حالی است که تنها کاری که تاکنون این اپراتور در مورد آن انجام داده، احتسابش برای جلوگیری از قطع یا یکطرفه شدن تا سقف میزان این اعتبار بوده است.

او اضافه کرد: اکنون با این تفاهم نامه می‌خواهیم این فاکتور ارزشی را وارد حوزه بانکی کنیم تا با این اعتبار بتوان کارهای دیگری نظیر انجام خریدهای خرد در طول یک دوره صورت‌حساب تلفن همراه و پرداخت نهایی را همزمان با پرداخت صورت‌حساب تلفن همراه انجام داد.

مدیرعامل بانک تجارت انعقاد این تفاهم‌نامه را گامی در جهت توسعه خدمات بانکداری نوین و بهره برداری از کیف‌پول الکترونیکی دانست و بیان کرد: «این اقدام در بحث مشتری‌های خرد بسیار تاثیرگذار بوده و قادر به تحریک بخش تقاضا به شکل واقعی است که در نهایت منجر به رونق چرخه تولید خواهد شد.»

مدیر عامل همراه اول نیز در حالی که می‌گفت با این اقدام گامی بزرگ در راستای ارائه خدمات به مردم برداشته است، نسبت به این قرارداد بسیار ابراز امیدواری کرد.

انتهای پیام

منبع
دیجیاتو
لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=12685

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com