جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

بیتکوین

امکان جهش بیت‌کوین تا ۵۰۰ هزار دلار

01:29۰

مدیر صندوق پرچین سوپراستار می‌گوید: با وجود سقوط اخیر بیت‌کوین تا ۳۰ هزار دلار این ارز می‌تواند تا ۵۰۰ هزار دلار رشد کند.

به گزارش اسپات نیوز، مدیرعامل شرکت مدیریت دارایی آرک (Ark) در مصاحبه‌ای با بلومبرگ گفت: اگرچه متعقدیم بیت‌کوین می‌تواند تا محدوده ۵۰۰ هزار دلار رشد کند اما در حال حاضر شرایط کمی فرق کرده است.

وود می‌گوید انتقادها به بیت‌کوین در رابطه با مصرف انرژی بیت‌کوین بعد از اظهارات اخیر ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا شدت گرفته است.

کتی وود درباره نگرانی‌های زیست محیطی بیان کرد: تقریبا نگرانی‌ها در این مورد برطرف شده و افرادی مثل ایلان ماسک هم از موضع خود کنار آمدند ما معتقدیم این موضوع به زودی تغییر می‌کند. از طرفی هم درصد بیت‌کوین استخراج شده با انرژی تجدید پذیر و برق آبی بسیار قابل توجه است.

وی عقیده دارد از آنجا که انرژی‌های تجدیدپذیر به منابع متناوب مانند باد و خورشید متکی هستند. انرژی اضافی تولید شده از این فناوری‌ها می‌تواند در استخراج بیت‌کوین استفاده شود. به گفته او این امر باعث می‌شود استخراج بیت‌کوین به یک صنعت سبزتر تبدیل شود و در عین حال بخش انرژی تجدیدپذیر را با افزودن مشوق‌های اقتصادی بیشتر رونق دهد.

مدیر صندوق پرچین سوپراستار در رابطه با ریزش بیت‌کوین، گفت: بزرگترین دارایی رمزنگاری شده در جهان احتمالاً یک فرصت خرید ایده‌آل ارائه کرده است.

«براساس گزارش‌های به‌دست آمده از شاخص‌های رمزارزها، مرحله خوبی برای خرید را نشان می‌دهند.  به این دلیل بسیاری از سرمایه‌گذاران به این دلیل که بیت‌کوین میانگین متحرکی را که برای آن‌ها مهم است را شکسته دارایی خود را می‌فروشند.»

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=12754

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com