جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

بسته اینترنت تخفیف‌دار شاتل

جزئیات اینترنت رایگان انتخاباتی اعلام شد

01:22۰

وزیر ارتباطات در حساب توییتری خود از ارائه بسته‌های اینترنت رایگان به عموم مردم برای ترویج تبلیغات انتخاباتی خبر داد.

به گزارش اسپات نیوز، محمد جواد آذری جهرمی اعلام کرد: با تجویز و تصویب ستاد ملی کرونا و با همکاری محمدباقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه، به زودی برای تبلیغات انتخاباتی در فضای مجازی به‌جای تجمعات خیابانی و میدانی بسته‌های اینترنت یک ماهه رایگان در اختیار همه مردم ایران قرار خواهد گرفت.

قابل توجه است که این اقدام، برای نخستین بار است که در کشور اتفاق می‌افتد. با بسته‌های رایگان اینترنتی، مردم  به راحتی می‌توانند برنامه‌های تبلیغاتی نامزدهای ریاست جمهوری را بدون هزینه دنبال کنند و نیازی به مراجعه حضوری به ستادها و تجمعات را نداشته باشند.

همچنین، وزیر ارتباطات در یک کنفرانس زنده اعلام کرد که در کنار مردم، وزارت ارتباطات به نامزدهای ریاست جمهوری و ستادهای آن‌ها نیز بسته‌های ویژه‌ای برای کمک به تبلیغات انتخاباتی می‌دهد.

آذری جهرمی، جزئیات بیشتری درباره این تصمیم ارائه نکرده است. بنابراین هنوز مشخص نیست که این بسته چه ماهیتی دارد، آیا برای استفاده از اینترنت ثابت طراحی شده یا در اپراتورهای همراه هم ارائه می‌شود؟

همچنین، اعلام نشده که آیا این بسته برای استفاده از یک سری پلتفرم‌های خاص داخلی یا خارجی (مثلا پیام‌رسان‌ها) است یا برای کلیه پلتفرم‌های اینترنتی به صورت رایگان قابل استفاده است؟

در حال حاضر، هنوز جزئیات این موضوع مشخص نشده است. به محض انتشار جزییات بیشتر در سایت اسپات نیوز می‌توانید از این جزئیات با خبر شوید.

انتهای پیام

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=12758

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com