جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

بایننس‌کوین

روند اصلاحی بایننس‌کوین به کجا می‌رسد؟

01:58۰

در چهار روز اخیر، بایننس‌کوین چند بار محدوده حمایتی ۲۷۵ و ۲۸۵ دلاری خود را تست کرد. اما حال سوال اینجاست آیا روند اصلاحی BNB به پایان رسیده است؟

به گزارش اسپات نیوز، در چهار روز گذشته، بایننس‌کوین چند بار محدوده حمایتی ۲۷۵ و ۲۸۵ دلاری خود را تست کرد. دیگر دارایی‌های بزرگ بازار رمزارز هم هر روز روند صعودی بالاتری را نشان می‌دهند، سطوح اصلاحی BNB نیز مشابه آنها بوده است.

در حالی که بایننس‌کوین ممکن است در کف خود تثبیت شود اما این احتمال هم وجود دارد که یک کف جدید به ثبت برساند. در حال حاضر این رمزارز با ارزش بازار ۴۳ میلیارد دلاری پنجمین ارز مهم بازار به شمار می‌آید. در حال حاضر این رمزارز به زیر سطح ۲۶۰ دلاری هم رسیده است.

با توجه به نمودار چهار ساعته، BNB در چهار روز گذشته چهار بار در محدوده ۲۷۵ تا ۲۸۵ دلاری نوسان کرده و در بازه ۱۶ روزه نیز دو بار به این محدوده رسیده است. این موضوع دو احتمال را قوی می‌کند:

  1. حمایت قدرتمند و آغاز روند صعودی
  2. حمایت ضعیف و حفظ قیمت در همین محدوده

یک اندیکاتور صعودی که از به کف رسیدن قیمت BNB خبر می‌دهد، شاخص قدرت نسبی (RSI) است. به نظر می‌رسد با توجه به فشار خرید، در روزهای آینده این رمزارز انگیزه بیشتری برای آغاز روند صعودی خود داشته باشد. این در حالی است که اندیکاتورهای بازار هم روندی خنثی را برای BNB پیش‌بینی می‌کنند.

در مجموع به نظر می‌رسد ثبت جایگاه‌های بلند و کوتاه قطعی در حال حاضر بسیار ریسکی باشد و فعلا بایننس‌کوین در محدوده ۲۸۵ تا ۳۵۰ دلاری نوسان کند. با این حال در صورت تثبیت این رمزارز بالای سطح ۳۵۰ دلاری عبور از مرز ۴۰۰ دلاری بسیار محتمل است.

انتهای پیام

منبع
تجارت نیوز
لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=12727

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com