جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

لاریجانی جهانگیری

کناره‌گیری جهانگیری به نفع لاریجانی‌ محتمل است؟

02:00۰

نماینده مردم نیشابور معتقد است که در نهایت شاهد یک دوقطبی بین آقای رئیسی و تیم آقایان لاریجانی – جهانگیری خواهیم بود.

به گزارش‌اسپات نیوز، احسان ارکانی یکی از نمایندگان مجلس با اشاره به اینکه خوشبختانه از هر طیف و تفکری برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری اقدام کردند، اظهار کرد: اما به نظر من پس از تایید صلاحیت‌ها، ما با سه طیف اصلی روبه‌رو می‌شویم که با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. یکی جریان جبهه انقلاب که نماینده آن در انتخابات آقای رئیسی است. دیگری جریان اصلاحات که من فکر می‌کنم آقای جهانگیری نماینده این جریان خواهد بود و سوم جریان اعتدال که مانند دولت فعلی و نماینده آن آقای لاریجانی خواهد بود.

ارکانی با بیان اینکه محمود احمدی‌نژاد به احتمال زیاد رد صلاحیت خواهد شد، گفت: بین این سه جریانی که بعد از اعلام احراز صلاحیت‌ها باقی می‌مانند، آقای جهانگیری کاندیدای پوششی و یار انتخاباتی آقای لاریجانی خواهد بود و نهایتا به نفع وی کناره‌گیری خواهد کرد و ما در نهایت شاهد یک دوقطبی بین آقای رئیسی و تیم آقایان لاریجانی جهانگیری خواهیم بود.

رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی با بیان اینکه در صورت ثبت نام نکردن آقای رئیسی، احتمال به اجماع نرسیدن بین نیروهای انقلاب وجود داشت، بیان کرد: اما حضور آقای رئیسی موجب شکل‌گیری یک اجماع بیش از ۹۵ درصدی بین نیروهای جبهه انقلاب شد. هرچند برخی از سایر نیروهای این جبهه نیز در انتخابات ثبت نام کردند، اما اگر تایید صلاحیت بشوند هم من فکر می‌کنم در نهایت به نفع آقای رئیسی کناره‌گیری خواهند کرد.

ارکانی با تاکید بر این نکته هیچ جریانی نباید تا زمان اعلام نتایج خود را پیروز قطعی انتخابات بداند، ادامه داد: به نظر من برای هیچ انتخاباتی نمی‌توان نتیجه قطعی را از پیش تعیین کرد. مردم ما نشان‌ داده‌اند که ممکن است تا دقیقه نود تصمیم خود را عوض کنند.

وی دراین باره ادامه داد: لذا اینکه ما از الآن تصور کنیم فلانی پیروزی راحتی را در پیش خواهد داشت، پیش‌بینی درستی نیست و نتیجه هر رقابتی پس از پایان آن مشخص می‌شود.تمام کسانی که طرفدار هر نامزدی هستند، باید تلاش کنند در یک فضای سالم به انجام تبلیغات برای او بپردازند و مردم هم به فردی که از نظر آن‌ها بیشترین کارامدی و مرزبندی با رانت و فساد را دارد، رای خواهند داد.

انتهای پیام

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=12818

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com