جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

تسهیلات بانکی

پیشرفت چشمگیر تسهیلات موسسه اعتباری نور در سال ۱۳۹۹

01:27۰

مبلغ تسهیلات اعطایی موسسه اعتباری نور در سال ۱۳۹۹ نسبت به مدت مشابه سال قبل ۷ برابر رشد داشته است.

به گزارش اسپات نیوز، روابط عمومی موسسه اعتباری نور اعلام کرد، تسهیلات اعطایی این موسسه در سال ۹۹ نسبت به مدت مشابه در سال ۹۸ از نظر تعداد ۲۴۸ درصد و از نظر مبلغ ۷۸۸ درصد رشد داشته است.

لازم به ذکر است در سال ۹۹ مجموعاً تعداد ۳۵۸۴۶ فقره تسهیلات، جمعاً به مبلغ ۱۵،۳۹۰،۱۶۷ میلیون ریال توسط این موسسه به مشتریان اعطاء شده است.

در این گزارش مشاهده می‌شود مطالبات غیرجاری این موسسه نیز در سال ۹۹ نسبت به مدت مشابه سال قبل، کاهش چشمگیری را تجربه کرده است.

بر اساس این گزارش، این موسسه ضمن نهادینه کردن بهداشت اعتباری و اصلاح دستورالعمل اعتبارسنجی مشتریان و در راستای حمایت از واحدهای تولیدی و کسب و کارهای آسیب دیده از بیماری کرونا و همچنین افزایش قدرت خرید مردم، نسبت به طراحی و اجرای خدمات اعتباری نظیر صدور انواع ضمانت‌های بانکی-ریالی، صدور کارت اعتباری، طرح‌های اعتباری طلوع و مشکات نور، طرح ویژه خدمات پایانه‌های فروش، طرح ریحانه نور و … اقدام نموده است.

مشتریان محترم می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی نور بانک  و یا شعب موسسه اعتباری نور در سراسر کشور مراجعه نمایند. همچنین مرکز ارتباط با مشتریان این موسسه به شماره ۰۲۱۴۲۹۳۱۰۱۰ آماده پاسخگویی به شما هستند.

انتهای پیام

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=12973

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com