جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

ایلان ماسک

ایلان ماسک: دخالتی در دوج‌کوین ندارم!

01:02۰

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا در توئیتر نوشت: با وجود ابراز علاقه اخیرش به دوج‌کوین، هنوز به طور رسمی در این پروژه دخالتی ندارد.

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا در پیامی توئیتری یادآوری کرد که با وجود ابراز علاقه اخیرش به دوج‌کوین، او هنوز به طور رسمی در این پروژه دخالتی ندارد.

مدیر عامل تسلا در پاسخ به اظهار نظری از یک حساب کاربری با مضمون دوج که نوشته بود، ایلان ماسک با دوج‌کوین همانند یکی از شرکت‌هایش رفتار می‌کند و به مدیرعامل پروژه دوج تبدیل شده است، واکنش نشان داد و نوشت: دوج‌کوین یک سازمان رسمی نیست و توانایی من برای انجام اقداماتی تاثیرگذار روی این پروژه محدود است.

یک بررسی انجام شده در استرالیا نشان می‌دهد، بیش از ۵۰ درصد از پاسخ‌دهندگان معتقدند ایلان ماسک خالق بیت‌کوین است.

دوج‌کوین به‌عنوان یک ارز سرگرمی در سال ۲۰۱۳ ایجاد شد به تدریج کم کم جدی گرفته‌ شد و پس از اینکه ایلان ماسک از آن در سال ۲۰۲۱ حمایت کرد، رشد خوبی را تجربه کرد.

بسیاری از فعالان حوزه رمزارز ایلان ماسک را به خاطر اظهارت غیرمسئولانه‌‍ و اثرگذاربر بازار رمزارزها سرزنش می‌کنند. چندی پیش و در میان سقوط بازار در اواسط ماه می دادخواستی در سایت Change.org راه‌اندازی شد که در آن از ایلان ماسک خواسته شد تا پیش از آنکه توئیت‌های او به طور ناخواسته جو بازار را به هم بریزد دارایی‌های بیت‌کوین خود را بفروشد و پای خود را از بازار رمزارز بیرون بکشد.

انتهای پیام

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=13247

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com