جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

روبیکا

روبیکا، بستری جهت تبلیغات نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری

01:11۰

به منظور حضور هر چه بیشتر نامزدها در فضای مجازی، «روبیکا» در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، برای میزبانی از نامزدها اعلام آمادگی کرد.

به گزارش اسپات نیوز، به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران،  نزدیک شدن به موعد انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ و مشخص شدن اسامی نامزدهای تایید صلاحیت شده توسط شورای نگهبان، بر حرارت گپ و گفت های مردمی و محافل سیاسی افزوده است.

در همین راستا «روبیکا» به عنوان سوپر اپ ایرانی در این روزهای همه‌گیری ویروس کرونا جهت ایجاد شور انتخاباتی و حضور نامزدها در فضای مجازی خود برای میزبانی از نامزدهای ریاست جمهوری با هدف ارائه برنامه‌ها، برگزاری مناظرات زنده، بیان دیدگاه‌ها و به خصوص گفت‌وگوی صوتی با کاربران در قالب اتاق اعلام آمادگی کرد.

با توجه به مأموریت روبیکا که فراهم کردن ساده‌ترین، سریع‌ترین، به‌صرفه‌ترین و در عین حال، امن‌ترین امکانات، خدمات و محتوا منطبق بر قوانین جاری کشور عنوان شده است، به نظر می‌رسد در صورت تمایل، فرصت عادلانه‌ای در اختیار نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری برای ارائه هر چه شفاف‌تر برنامه‌هایشان است که نهایتا افزایش مشارکت همگانی در انتخابات پیش‌رو را به دنبال خواهد داشت.

نظر به برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری در تاریخ ۲۸ خرداد ۱۴۰۰، طبق توافقی که با اپراتورهای اول و دوم تلفن همراه صورت گرفته، هزینه ترافیک اینترنت برای کاربران اپلیکیشن روبیکا رایگان است.

انتهای پیام

 

منبع
خبر آنلاین
لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=13207

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com