جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

تتلو دوباره پشت رئیسی در آمد

02:24۲

تتلو با حمایت دوباره از سیدابراهیم رئیسی، به میدان انتخابات بازگشت.

به گزارش اسپات نیوز، امیر تتلو، خواننده مقیم ترکیه که چهارسال پیش حمایت و دیدار انتخاباتی او با ابراهیم رئیسی، بسیار خبرساز شد، در کانال تگرامی خود نوشت: «با این‌که اصلا دوست ندارم راجع به انتخابات صحبت کنم این‌بار اما اگه آقای رئیسی، رئیس‌جمهور بشه من با همه اتفاقاتی که ممکنه برام بیوفته میام ایران من از اول هم اوکی بودم با آقای رئیسی! هنوزم اوکیم، هوادارهام به سن قانونی رسیدند و می‌تونند رای بدن.»

حمایت تتلو از رئیسی

در جریان انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶، انتشار ویدئویی از تتلو در کنار ابراهیم رئیسی، نامزد اصلی اصولگرایان، جنجال‌برانگیز شد و انتقاد بسیاری از هواداران آقای رئیسی را برانگیخت.

دلیل او برای حمایت از ابراهیم رئیسی، تولیت آستان قدس رضوی این بوده که جوانی و قدرت آقای رئیسی را سنجیده و به همین دلیل یک تنه از او حمایت کرده، هر چند که به خاطر این تصمیم فشارهای زیادی را متحمل شده است.

تتلو در گفت‌وگویی قدرت آقای رئیسی را اتکایش به سرمایه آستان قدرس رضوی دانست.

امیر تتلو در پاسخ به این سوال که چرا امیر تتلو این قدر رنگ عوض می‌کند گفت: «من مدتی با جمهوری اسلامی بودم، اما بعد دیدم چیزی تغییر نکرده و جمهوری اسلامی آن چیزی که فکر می‌کردم نیست.»

تتلو گفت که هدفش از هواداری‌ جمهوری اسلامی ایران این بود که بتواند ثابت کند کسی با مشخصات ظاهری او (خالکوبی روی صورت و بدن و گوشواره) می‌تواند مجوز خوانندگی بگیرد و اگر او موفق به این کار شود، راه برای دیگران نیز باز خواهد شد.

او گفت در مدتی که در ایران بوده همه قوانین جمهوری اسلامی را رعایت می‌کرده است و قصد نداشته با تظاهر مجوز کار بگیرد.

تتلو در پاسخ به این که چگونه در سال ۱۳۹۶ ستاد ابراهیم رئیسی پذیرفت که کسی با ظاهر او و جنجال‌هایی که پیشتر داشته در برنامه تبلیغاتی او و در کنار او ظاهر شود گفت: «وقتی همه هنرمندان و ورزشکاران کاندیدای رقیب حمایت می‌کنند، طبیعی است که حمایت کسی مانند من از آقای رئیسی با استقبال روبه‌رو شود.»

انتهای پیام

منبع
تجارت نیوز، بی‌بی‌سی
لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=13953

2 Comments

  1. parisa

    این تتلو فاازش چیه خدایی:)

  1. zahraaa

    خودشیرینی هم حدی داره بخدا…!

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com