جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

توزیع رایگان سیم‌کارت دانش‌آموزی از سال جدید

01:15۰

در شهریورماه سال گذشته بود که وعده سیم‌کارت دانش‌آموزی داده شد و مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات از توزیع رایگان این سیم‌کارت از سال تحصیلی جدید به دانش‌آموزان سراسر کشور خبر داد.

به گزارش اسپات نیوز، محمود حبیبی مدیرکل دفتر فناوری ارتباطات و اطلاعات درباره آخرین وضعیت طرح سیم‌کارت دانش‌آموزی گفته است: طرح سیم‌کارت دانش‌آموزی از آذر سال گذشته آغاز شد و جلسات متعددی را با وزارت ارتباطات برگزار کردیم و پیش‌نویس آن تهیه شد که قرار است در نهایت به امضای دو وزیر آموزش و پرورش و فناوری ارتباطات و اطلاعات برسد.

حبیبی در رابطه با قابلیت ‌و کاربرد سیم‌کارت دانش‌آموزی بیان کرد: قابلیت‌های این سیم‌مارت مدنظر وزارت آموزش و‌پرورش بوده و به والدین نیز دسترسی نظارت به کودکان خود را می‌دهد.

مدیرکل دفتر فناوری ارتباطات و اطلاعات درباره نحوه توزیع این سیم‌کارت بیان کرد:این سیم‌کارت‌ها رایگان است، اما توزیع عمومی ندارد و کسانی که متقاضی هستند درخواست می‌دهند و بر اساس درخواست، توزیع انجام می‌شود.

حبیبی در پاسخ به این سوال که اگر همه دانش‌آموزان متقاضی سیم‌کارت باشند، امکان دریافت دارند؟ اظهار کرد: وزارت ارتباطات برای تأمین آن اعلام آمادگی کرده است.

مدیر کل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت آموزش و پرورش درباره زمان توزیع سیم‌کارت دانش‌آموزی گفت: به محض امضای طرح، توزیع سیم‌کارت شروع می‌شود و برنامه‌ریزی ما این است که دانش‌آموزان در سال تحصیلی جدید، سیم‌کارت دانش‌آموزی را داشته باشند.

انتهای پیام

منبع
دیجیاتو
لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=13956

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com