جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

فرزندکشی در ایران

خبری دیگر از فرزندکشی در ایران!

01:48۰

پس از ماجرای کشته شدن بابک حرمدین، خبر دیگری از فرزندکشی در تبریز توجه‌ها را به خود جلب کرد.

به گزارش اسپات نیوز، کمتر از دو هفته پس از قتل فجیع بابک خرمدین، کارگردان سینما به دست پدر و مادرش، اخبار مربوط به قتل یک پسر به دست مادرش در تبریز توجه رسانه‌ها را به خود جلب کرده است.

ماجرا از این قرار است که در روز جمعه ۷ خرداد، نیروهای پلیس پس از دریافت یک گزارش قتل وارد منزلی شده و با صحنه گریه کردن یک زن بر جنازه فرزندش روبرو شده‌اند.

این زن اعتراف کرده است که فرزندش با نام یاشار را با روسری خفه کرده است. این مادر گفته که فرزندش به الکل و مواد مخدر اعتیاد داشته و خانواده‌اش را مورد آزار و اذیت قرار می‌داد.

وی در توضیح قتل فرزندش به گفت: «ساعت ۱۰صبح روز جمعه تصمیم گرفتم به منزل پسرم بروم تا از حال و روزش خبردار شوم، با آن که خیلی اذیتم می‌کرد اما هیچ وقت نمی خواستم به سرنوشت پدرش که اعتیاد داشت، دچار شود.

این زن ادامه داده است: «وقتی در را به رویم باز کرد و وارد منزل شدم، به حدی مست و بدحال بود که هزاران برابر ترس‌هایی که همیشه داشتم به جانم افتادند. سعی کردم رفتار بسیار آرامی با وی داشته باشم. اما یاشار در وضعیت طبیعی خود نبود، دوباره چاقو را برداشت و به سمتم حمله کرد. سخنان بسیار فجیعی نثارم می‌کرد. خیلی ترسیده بودم. کمد را باز کردم و چشمم افتاد به شال عروسم. آن را برداشتم و یاشار را خفه کردم. بعد از خفه کردن یاشار، با پلیس تماس گرفتم تا به جرم خود اعتراف کنم.»

پرونده قتل این پسر جوان، هم اکنون در شعبه ۶ ویژه قتل دادسرای عموم و انقلاب تبریز در حال رسیدگی است.

انتهای پیام

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=14095

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com