جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

روی کدام رمزارز می‌توان حساب کرد؟

02:00۰

مارک‌کوبان، مالک باشگاه بسکتبال دالاس‌ماوریکس، اخیرا به دلیل سرمایه‌گذاری در راه‌اندازی بلاک‌چین پالی‌گان در رسانه‌ها مشهور شده، اکنون راز سرمایه‌گذاری در رمزارزها را فاش کرده است. اما این راز چیست؟

به گزارش اسپات نیوز، مارک‌کوبان در زمینه بلاک‌چین دو سال است که فعالیت می‌کند و پروژه‌های جالب توجه را برای سرمایه‌گذاری انتخاب و دیگران را هم به سرمایه‌گذاری در این حوزه تشویق می‌کند.

این میلیاردر در مصاحبه با CNBC یکی از مهم‌ترین اولویت‌‌های خود برای انتخاب پروژه‌های بلاک‌چین برای سرمایه‌گذاری را اجرای قراردادهای هوشمند عنوان کرد.

مارک کوبان می‌گوید: «بیشتر مردم در مقایسه شبکه اتریوم و بیت‌کوین به سرعت و هزینه انتقال توجه می‌کنند. هرچند این موارد مهم هستند اما برای من توسعه بلاک‌چین از طریق قراردادهای هوشمند مهمتر است».

رمزارز اتریوم علاوه بر استفاده از قراردادهای هوشمند، بر پروژه‌های بومی خود میزبان پروژه‌های غیرمتمرکز دیگر هم است.

کوبان اتریوم را با اینترنت مقایسه می‌کند. این بلاک‌چین می‌تواند میزبان سیستم‌ عامل‌های مختلف، پروژه‌های غیرمتمرکز و سایت‌ها و رسانه‌های اجتماعی باشد. این پروژه می‌تواند کارهای اقتصادی انجام دهد و به عنوان یک بستر زیرساخت کاملا فعال عمل کند.

شبکه اتریوم و‌ پالی‌گان

مارک‌کویان توصیه می‌کند که شبکه‌های فعالی مانند اتریوم که فعال‌ترین توسعه‌دهندگان را دارا است و برنامه‌های کاربردی قابل توجهی به کاربران خود ارائه می‌کند می‌تواند آینده خوبی داشته باشد.‌

علاوه بر این شبکه اتریوم هزینه‌های قابل توجهی از طریق معاملات درون شبکه‌ای ایجاد می‌کند. برای پردازش هر معامله که شامل اتریوم، پروژه‌های غیرمتمرکز یا NFT باشد، کاربران باید هزینه بپردازند. کوبان اعتقاد دارد چنین الگویی کاملا منطقی است زیرا یک جریان درآمد واقعی ایجاد می‌کند.

مارک‌کوبان اخیرا روی پروژه پالی‌گان سرمایه‌گذاری کرده است که این ارز هم در شبکه اتریوم فعالیت می‌کند و راه‌حل‌هایی برای حل مشکلات ازدحام شبکه اتریوم و مقیاس‌پذیری این ارز ارائه می‌کند. علاوه بر این کوبان در پروژه‌های غیرمتمرکز، NFTو بیت‌کوین و اتریوم هم سرمایه‌گذاری کرده است.

این خبر صرفا ترجمه‌ای از اخبار خارجی برای آشنایی بیشتر مخاطبان با بازار رمزارزها است.

انتهای پیام

منبع
تجارت نیوز
لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=13865

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com