جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

برگزاری نمایشگاه خودروی ژنو ۲۰۲۲ با ایده‌های نو

01:52۰

در راستای افت شتاب شیوع ویروس کرونا در بسیاری از مناطق، به نظر می‌رسد دنیا در حال بازگشت به شرایط طبیعی بوده و مردم به زندگی عادی امیدوارتر شده‌اند. در این راستا سازمان برگزارکننده نمایشگاه خودروی ژنو (GIMS) اعلام کرده از سال آینده، این نمایشگاه باسابقه مثل گذشته برگزار خواهد شد. البته به گفته این سازمان، در شکل برگزاری تغییراتی صورت خواهد گرفت.

سال گذشته و در ۲۸ فوریه، دولت سوئیس هر گونه تجمع و گردهمایی بیش از هزار نفری را برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا ممنوع اعلام کرده و موجب لغو نمایشگاه خودروی ژنو ۲۰۲۰ شد. با شیوع کرونا در سرتاسر جهان، دیگر نمایشگاه‌های بزرگ و معتبر جهانی نیز به سرنوشتی مشابه دچار شده و یک به یک به تعویق افتادند.

اولین تغییری که در نمایشگاه خودروی ژنو ۲۰۲۲ صورت می‌گیرد، زمان برگزاری است. آنطور که اعلام شده، درهای این نمایشگاه بین ۱۹ الی ۲۷ فوریه ۲۰۲۲ به روی عموم مردم باز خواهد شد. خبرنگاران و اصحاب رسانه هم در روزهای ۱۷ و ۱۸ فوریه اجازه ورود و پوشش اخبار مربوط را خواهند داشت.

علاقه‌مندان به شرکت در این نمایشگاه معتبر جهانی تا میانه‌های ماه جولای فرصت ثبت نام دارند.

در رابطه با دیگر تغییراتی که این دوره خواهد داشت، فعلا اطلاعاتی در اختیار رسانه‌ها قرار نگرفته است. با وجود این، تاکید شده همه چیز بستگی به شرایط کرونایی جهان و وضعیت محل برگزاری نمایشگاه ژنو در ماه فوریه دارد.

ساندرو مسکوئیتا (Sandro Mesquita) مدیرعامل GIMS در بیانیه رسمی مربوطه گفت: «ما خوشحالیم که بگوییم در حال آماده‌سازی و سازماندهی نمایشگاه خودروی ژنو ۲۰۲۲ هستیم. تیم من و من بی‌صبرانه منتظر ارائه ایده‌های جدید خود به شرکت‌کنندگان و همچنین عموم مردم و بازدیدکنندگان هستیم. ما واقعا امیدواریم که شرایط بهداشت و سلامت و همچنین قوانین و مقررات مرتبط با کووید ۹ اجازه دهد این ایده‌ها را عملی کنیم.»

انتهای پیام

منبع
Motor1
لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=14205

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com