جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

کارت هدیه

سقف دریافت کارت هدیه برای هر نفر چقدر است؟

01:26۰

سقف صدور کارت هدیه در تمام بانک‌ها معادل دو میلیون تومان است که با مراجعه به کیوسک، هر فرد در طول شبانه روز می‌تواند پنج کارت هدیه دریافت کند اما شرایط و میزان دریافت این کارت با مراجعه به شعب بانک‌ها متفاوت است.

به گزارش اسپات نیوز،  طبق آخرین بخشنامه بانک مرکزی سقف صدور کارت هدیه معادل دو میلیون تومان است. پیگیری‌های صورت گرفته نشان می‌دهد که در هر شبانه روز هر فرد حقیقی با مراجعه به کیوسک بانک‌ها می‌تواند معادل پنج کارت هدیه دریافت کند.

همچنین، در برخی از موسسات اعتباری دریافت وجه برای صدور کارت هدیه به صورت غیرشتابی امکان پذیر است اما کارت هدیه‌ای که بدون مراجعه به شعب و غیر حضوری صادر می‌شود برای جلوگیری از کلاهبرداری‌های احتمالی پنج روز بعد از صدور امکان انجام تراکنش دارد.

بانک شهر در خصوص اینکه مراجعه حضوری به شعب برای دریافت کارت هدیه در طول شبانه روز با محدودیتی مواجه است یا خیر؟ می‌گوید: محدودیتی در این زمینه وجود ندارد و فردی که نتوانسته است، ۱۰ کارت هدیه دریافت کند ممکن است به شعبه‌ای مراجعه کرده باشد که سیستم آن قدیمی بوده است و نمی‌توانسته این تعداد کارت را صادر کند.

از سوی دیگر، طبق اطلاعات دریافتی اگر درخواست صدور کارت هدیه در شعبه از پنج تا بیشتر شود، باید کارمند بانک به خزانه نامه بزند تا میزان مورد نظر صادر شود که مقداری زمان می‌برد این فرآیند طی شود.

البته این نکته  بسیار حائز اهمیت است که صدور تعداد کارت هدیه در بانک‌های مختلف متفاوت است.

انتهای پیام

منبع
ایسنا
لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=14196

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com