جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

کارمزد اتریوم و بیت‌کوین به پایین‌ترین سطح رسید!

01:37۰

بازار رمزارزها لحظه‌های پرتنشی را سپری می‌کند و نرخ مبادلات بیت کوین و اتریوم به پایین‌ترین سطح خود در شش ماه گذشته رسیده است. به همین نسبت کارمزد معاملات بیت کوین و اتریوم نیز به پایین‌ترین سطح خود در نیمسال گذشته رسیده است.

به گزارش اسپات نیوز، براساس گزارش منتشر شده از سوی «BitInfoCharts»، متوسط ​​قیمت انجام معامله با بیت کوین از نرخ بالای ۶۲.۷۷ دلار در اوایل آوریل به حدود ۷.۲۰ دلار رسیده و ۸۸ درصد در شش هفته کاهش داشته است. کارمزد بیت کوین و اتریوم به ترتیب به ۷.۲۰ و ۴.۸۰ دلار در حال حاضر کاهش یافته است.

به گفته «CoinGecko» به نظر می‌رسد که مبادلات بیت کوین به شدت کاهش یافته و حجم روزانه مبادلات آن از بیش از ۶۷ میلیارد دلار در نزدیک به سه هفته پیش، به ۳۰ میلیارد دلار کاهش پیدا کرده است.

زمانی که ایلان ماسک مدیر عامل تسلا، ۱.۵ میلیارد دلار روی بیت کوین سرمایه‌گذاری کرد، کارمزد بیت کوین در مدت دو هفته تقریبا سه برابر شد. در همان مقطع زمانی قیمت بیت کوین از حدود ۴۰ هزار دلار به مرز ۵۴ هزار دلار رسید. داده‌های آماری «CoinGecko » نشان می‌دهد که حجم مبادلات ۲۴ ساعته بیت کوین در همان مقطع زمانی تقریبا دو برابر شد و از ۵۷ میلیارد دلار در ۱۹ بهمن (یک روز قبل از اعلام تسلا) به ۱۰۱ میلیارد دلار در ۵ اسفندماه افزایش یافت.

همچنین، داده‌های YCharts  نشان می‌دهد که متوسط کارمزد اتریوم از بالاترین رکورد خود در ۳۰ اردیبهشت ماه و از رقم ۷۲.۲۱ دلار با افت ۹۳ درصد در زمانی کمتر از دو هفته به ۴.۸۰ دلار کاهش یافت.

انتهای پیام

منبع
دیجیاتو
لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=14441

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com