جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

مدونا

کدام سلبریتی‌ها پس از اخراج اوج گرفتند؟

03:19۱

تحقیقات نشان داده عمده رهبرانی که دست کم یک تجربه ی منفی شغلی داشتند در نهایت به سمت مدیرعاملی رسیدند.

به گزارش اسپات نیوز، پشتکار داشتن در تلاش، اصل بسیار مهمی است که باید به آن توجه کرد. اخراج شدن می تواند فصلی تازه و بهتری در زندگی‌تان رقم بزند و برخی سلبریتی ها هم این نکته را با تجربه خود اثبات کرده‌اند. در ادامه از سلبریتی هایی خواهیم گفت که پیش از رسیدن به شهرت و موفقیت، طعم اخراج شدن را چشیده بودند.

مدونا

مدونا پیش از تبدیل شدن به خواننده‌ای اسطوره‌ای، در یکی از شعبه‌های کافی‌شاپ زنجیره‌ای دانکن دوناتس کار می‌کرد. اما بیشتر از یک هفته در آنجا دوام نیاورد و به اذعان خودش، به خاطر آنکه کارش را جدی نمی‌گرفت از آنجا «به بیرون پرتش کردند». مدونا گفته دائماً با دستگاه ژله‌ساز بازی می‌کرد.

اپرا وینفری

اپرا وینفری در سال ۱۹۷۶ به شهر بالتیمور ِ آمریکا نقل مکان کرد و در آنجا به عنوان گوینده خبر مشغول به کار شد. اما مشکلی رخ داد و او از کارش اخراج شد: «هر تنزل درجه‌ای فرصتی است برای چیزی دیگر. من گوینده‌ی تلویزیونی خوبی نبودم. زیاد از حد احساساتی بودم.»

او در آن زمان، سالانه ۲۲ هزار دلار درآمد داشت اما تا سال ۲۰۰۸ درآمد سالانه او به ۲۷۵ میلیون دلار رسید.

نیکی میناژ

نیکی میناژ پیش از آنکه به چهره مشهوری تبدیل شود، در هیچ شغلی دوام نمی‌آورد. او خودش در این باره گفته که رفتارش بسیار بد بود. آخرین شغلش مدیریت یک دفتر بود و می‌گوید از سر کار رفتن بیزار بود: «پانزده باری اخراج شدم چون رفتارم وحشتناک بود. قبل از آن در رستوران زنجیره‌ای «رد لابستر» کار می‌کردم و یک بار دنبال یکی از مشتری‌ها تا بیرون رستوران رفتم تا خودکارم را از او پس بگیرم.»

لیدی گاگا

لیدی گاگا از اولین کار خود با یک شرکت ضبط موسیقی اخراج شد چون آن ها نمی‌خواستند ۶ ماه دیگر برای ساخت اولین آلبوم او منتظر بمانند. و آن زمان، تیره و تار ترین روزهای زندگی او بود. لیدی گاگا می‌گوید: «بعد از چنین اتفاقاتی در صنعت سرگرمی خیلی مهم است که دست از تلاش برندارید.»

ایمی آدامز

ایمی آدامز از یک برنامه ی تلویزیونی اخراج شد چون فکر می‌کردند جذابیت کافی را ندارد: «به خاطر همین واقعاً فکر می‌کردم دیگر قرار نیست این کار را دهم. فکر می‌کردم این صنعت دارد به من می‌گوید که قرار نیست این اتفاق بیافتد.»

با این حال، همانطور که پیداست او به بازیگر محبوبی بدل شد و بسیاری از مردم دنیا او را می‌شناسند.

هیو جکمن

اولین شغل واقعی هیو جکمن کار در یکی از شعبه‌های فروشگاه زنجیره ای سون- ایلون بود. مدیر فروشگاه او را به خاطر پرحرف بودنش اخراج کرد: «با مشتری‌ها خیلی حرف می زدم که احتمالاً درست هم بود.»

او گرچه از کارش اخراج شد اما خودش این اتفاق را تجربه مثبتی می‌دانست و معتقد بود راه‌های زیاد دیگری برای پول درآوردن وجود دارد.

انتهای پیام

منبع
brightside
لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=14428

1 دیدگاه

  1. anna.fakoor96

    عالی بود ممنون

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com