جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

چرا بیت‌کوین نمی‌تواند سد ۴۰ هزار دلاری را بشکند؟

01:11۰

از زمان سقوط بیت‌کوین از سقف تاریخی خود، این رمزارز در محدوده ۳۵ تا ۴۰ هزار دلار در حال نوسان است، چرا بیت‌کوین نمی‌تواند مقاومت ۴۰ هزار دلاری را رد کند؟

به گزارش اسپات نیوز، سرمایه‌گذاران خرد دیگر تنها افرادی نیستند که از افت قیمت بیت‌کوین در بازار آسیب می‌بینند. معامله‌گران نهادی و حقوقی‌ها نیز از دارایی‎‌های دیجیتال و جو حاکم بر بازار و تغییرات روند چرخه‌ای ضربه خورده‌‎اند. در صورتی که بیت‌کوین در حال حاضر در محدوده ۳۵ تا ۴۰ هزار دلار نوسان می‌کند، اما سقوط این رمزارز از سقف تاریخی خود معامله‌گران بزرگ را دچار زیان کرده است.

از زمان آغاز افت قیمتی بیت‌کوین در آوریل، معاملات آتی بیت‌کوین افت قابل توجهی کرده است. با این حال خوش‌بینی معامله‌گران خرد از اواسط می بیشتر شده است.

بر اساس آمار، پول هوشمند چندان روی بازار تاثیرگذار نبوده است. جایگاه‌های بلند و کوتاه تغییر قابل ملاحظه‌ای نداشته و مدیران دارایی هم در حال بستن جایگاه‌های کوتاه‌مدت خود و قرار گرفتن در جایگاه خرید هستند.

با این حال، یکی از مسائل اصلی در خصوص حجم پایین معاملات لحظه‌ای و مشتقه، کاهش نوسانات بازار است. نوسان یک جاده دو طرفه برای بیت‌کوین است و در حالی که در هنگام سقوط، این نوسانات بسیار زیاد بود، احتمالا وجود آن برای عبور قدرتمند از مقاومت ۴۰ و ۵۰ هزار دلاری نیاز خواهد بود.

انتهای پیام

منبع
تجارت نیوز
لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=14867

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com