جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

مرسدس بنز تیونینگ منصوری

رونمایی «منصوری» از تیونینگ جدید مرسدس بنز S کلاس

03:00۰

منصوری از پکیج تیونینگ جدید با به‌روزرسانی‌های بصری و افزایش قدرت برای نسل جدید سدان پرچم‌دار مرسدس بنز کلاس S مدل ۲۰۲۱ رونمایی کرد که شامل مدل‌های دیزلی و بنزینی می‌شود.

شرکت تیونینگ خودرو منصوری چند به‌روزرسانی برای نسل جدید مرسدس بنز S کلاس معرفی کرده است که در مقایسه با پروژه‌های معمولی این شرکت نسبتاً خاص‌تر هستند. به گزارش carscoops، مسئولان منصوری می‌گویند: «نمای بیرونی سدان پرچم‌دار خودروساز آلمانی به‌عمد محتاطانه نگه داشته شده است تا متناسب با نیازهای مشتریان قدیمی مرسدس بنز کلاس S باشد.»

مرسدس بنز تیونینگ منصوری

تغییرات مرسدس بنز S کلاس منصوری شامل قطعات الحاقی به جلو، کناره‌ها و عقب خودرو، درپوش آینه‌های جانبی جدید، اسپویلرهای نصب‌شده روی صندوق عقب و سقف و چند اصلاح دیگر است که همگی از فیبر کربن ساخته شده‌اند. چراغ‌های LED جلو اختیاری هستند و رینگ‌های جایگزین در اندازه ۲۲ اینچی در جلو و عقب در دسترس قرار می‌گیرند.

مرسدس بنز تیونینگ منصوری

منصوری می‌تواند کارهای زیادی در فضای داخل کابین مرسدس بنز کلاس S مدل ۲۰۲۱ انجام بدهد. بنابراین بسته به آن‌چه مالک می‌خواهد، منصوری طراحی کابین را در رنگ‌های مختلف انجام می‌دهد که شامل نصب غربیلک فرمان چرمی-کربنی، قطعات تزئینی فیبر کربنی، پدال‌های آلومینیومی و روکش‌های منحصربه‌فرد می‌شود و لوگوی منصوری نیز در قسمت‌‌های مختلف کابین خودرو قرار می‌گیرد.

مرسدس بنز تیونینگ منصوری

کارهای منصوری هیچ‌گاه در تغییرات ظاهری خلاصه نمی‌شوند و همیشه با افزایش قدرت همراه است. منصوری قدرت و گشتاور مدل‌های S400d و S500 را به ترتیب به ۳۸۹ اسب‌ بخار و ۸۳۷ نیوتن‌متر و ۵۱۹ اسب‌ بخار و ۶۲۹ نیوتن‌متر افزایش می‌دهد.

مرسدس بنز تیونینگ منصوری

نسخه دیزلی دارای ۶۵ اسب‌ بخار قدرت و ۱۳۷ نیوتن‌متر گشتاور بیشتر نسبت به مدل معمولی است که برای رسیدن به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت، کاهش ۰٫۶ ثانیه‌ای زمان ۴٫۸ ثانیه به ارمغان می‌آورد و می‌تواند به بیشینه سرعت ۲۷۰ کیلومتر بر ساعت دست یابد. مدل بنزینی دارای ۹۰ اسب‌ بخار قدرت اضافه و ۱۰۹ نیوتن‌متر گشتاور است و در زمان ۴٫۳ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد که ۰٫۶ ثانیه سریع‌تر از مدل اصلی است و می‌تواند به بیشینه سرعت ۲۷۰ کیلومتر بر ساعت برسد.

مرسدس بنز تیونینگ منصوری

مرسدس بنز تیونینگ منصوری

مرسدس بنز تیونینگ منصوری

انتهای پیام

منبع
CARSCOOPS
لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=15078

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com