جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

طراحی بازی

کارگاه طراحی بازی، فرایند و المان‌ها

01:02۰

دومین جلسه از مجموعه کارگاه‌های مدرسه گیم دیزاین رایمون با موضوع «طراحی بازی، فرایند و المان‌ها» و با حضور سینا میراثی برگزار می‌گردد.

یک بازی خوب از چه تکنیک هایی برای طراحی بهره می‌گیرد؟ چه المان‌های کلیدی در موفقیت آن تاثیرگذار هستند؟ تیم طراح چه فرایندی را طی می‌کند تا یک طرح با احتمال موفقیت بالا خلق کند؟ آنها از چه مفاهیمی برای ساختن این طرح استفاده می‌کنند؟ این‌ها پرسش‌هایی هستند که در صنعت بازی به طور مکرر به گوش می‌خورند.

قطعا یک طراحی بازی فوق‌العاده، که گیمر را تا ماه‌ها درگیر می‌کند و سال‌ها پس از اتمام بازی همچنان خاطره خوب آن در ذهن‌ها نقش می‌بندد، چیزی فراتر از یک اتفاق و حاصل فرایندی نسبتا عجیب، بعضا سخت و همیشه هیجان‌انگیز است.

در دومین جلسه از مجموعه کارگاه‌های «مدرسه گیم دیزاین رایمون»، با سینا میراثی همراه می‌شویم و سعی می‌کنیم با بررسی چیستی و چگونگی طراحی بازی و اجزای آن، پاسخی برای سوالات بالا بیابیم.

مدرسه گیم دیزاین رایمون

متقاضیان شرکت در این رویداد می‌توانند با ورود به صفحه ثبت نام برای شرکت در این رویداد اعلام آمادگی کنند. همچنین، جهت اطلاع از جزئیات بیشتر در خصوص این کارگاه و همین‌طور پیشنهادات محتوایی رویداد‌های بعدی می‌توانید با آی‌دی @MA_Atoufi در ارتباط باشید.

انتهای پیام

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=15019

490 نوشته
از همان اوایل نوجوانی، علاقه موازی به فضای رسانه و فناوری اطلاعات باعث شد تا در حوزه‌های مختلف از جمله چندرسانه‌ای، تکنولوژی، اقتصاد و حتی سیاست، قدم بردارم. سلیقه متفاوت در نوع بازتاب اخبار هم موجب شد تا از گرافیک به عنوان یکی از بازوهای کمکی بهره ببرم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com