جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

اتریوم ۸۵ هزار دلاری می‌شود؟

01:05۰

معامله‌گر سرشناس رمزارز و فعال یوتیوب بن آرمسترانگ، اعلام کرد با توجه به رشد عجیب اکوسیستم اتریوم، احتمال اینکه اتریوم چند ده هزار دلاری شود چندان دور از تصور نیست.

به گزارش اسپات نیوز، بن آرمسترانگ، معامله‌گر سرشناس رمزارز و فعال یوتیوب اعلام کرد با توجه به رشد عجیب اکوسیستم اتریوم، احتمال اتریوم چندده هزار دلاری چندان دور از تصور نیست.

آرمسترانگ در ویدئوی جدیدی که در یوتیوب منتشر کرده گفته است اتریوم این توانایی را دارد که پیش از پایان روند صعودی اخیر بازار، از بیت‌کوین سبقت بگیرد.

این معامله‌گر گفت: اتریوم امسال رشد فوق‌العاده‌ای داشته است. نگاهی به عددها بیاندازید. در سال ۲۰۲۱ اتریوم بیش از ۲۰۰ درصد رشد را ثبت کرده و عملکرد بهتری از بیت‌کوین داشته است. به نظرم اتریوم می‌تواند در این چرخه بیت‌کوین را شکست دهد.

در حال حاضر بیت‌کوین ۴۴ درصد از کل ارزش بازار رمزارزها را به خود اختصاص داده و سهم اتریوم تنها ۱۸ درصد است. بر اساس این آرمسترانگ با استناد به اتفاقات اخیر و آمار موجود معتقد است که اتریوم تا پایان ماه جولای بخش بسیاری از سهم بازار بیت‌کوین را خواهد بلعید.

با توجه به اینکه سلبریتی‌ها و ورزشکاران بیشتری در حال پیوستن به فضای NFT هستند و نهادهای بیشتری به استفاده از شبکه اتریوم روی آورده‌اند، آرمسترانگ معتقد است که اتریوم در سال‌های آینده به روند صعودی خود ادامه می‌دهد و تا پایان سال به سطح ۲۵ هزار دلاری خواهد رسید.

همچنین، این فعال بازار رمزارزها می‌گوید اتریوم تا پایان سال ۲۰۲۵ به ۸۵ هزار دلار هم می‌رسد اما شرط این صعود این است که امسال بتواند سطح ۲۵ هزار دلاری را بشکند. در سال ۲۰۲۵ اتریوم تنها یک نفت دیجیتال نخواهد بود، بلکه سوخت کل زنجیره بلاک‌چین در آینده خواهد بود.
منبع
تجارت نیوز
لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=15657

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com