جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

اختلاف نرخ اجاره مسکن در مرکز و جنوب تهران چقدر است؟

03:00۰

با توجه به اختلاف قیمت در نرخ مسکن بین محلات مختلف تهران، نرخ اجاره مسکن بین برخی از محلات مرکز و جنوب تهران چقدر تفاوت دارد؟

به گزارش اسپات نیوز، اختلاف قیمت مسکن در بین برخی از محلات تهران بسیار زیاد است. بر اساس اطلاعات به دست آمده از آگهی‌های ثبت شده در سایت دیوار، اختلاف قیمت اجاره مسکن در بین برخی از مناطق مرکز و جنوب تهران به دست آمده است.

بنا بر داده‌های موجود، اجاره مسکن در محله فلاح ۵٫۹ میلیون تومان ثبت شده است؛ اما متوسط نرخ اجاره در محله گیشا (کوی نصر) ۱۵ میلیون تومان است که حدود ۱۰ میلیون اختلاف قیمت دارد.

اجاره ماهانه در بریانک و افسریه در کانال هفت میلیون تومان برای یک خانه ۸۰ متری است؛ در مقابل متوسط اجاره ماهانه در مناطق امیرآباد و یوسف‌آباد در حدود ۱۶ میلیون تومان است که ۹ میلیون تومان اختلاف قیمت در اجاره ماهانه وجود دارد.

متوسط اجاره ماهانه در مناطق جیحون و آهنگ در کانال هشت میلیون تومان است.

بیش‌ترین افزایش قیمت در نرخ اجاره مسکن نسبت به هفته گذشته در مناطق بریانک با افزایش ۷٫۸ درصدی و یوسف آباد با ۶٫۷ درصد افزایش قیمت ثبت شده است.

در جدول زیر نرخ اجاره مسکن در برخی از محلات مرکز و جنوب شهر تهران را مشاهده می‌کنید. (دقت داشته باشید قیمت‌ها متوسط اجاره یک متر مربع و همینطور میانگین اجاره کامل یک آپارتمان مسکونی ۸۰ متری دو تا پنج سال در شهر تهران و حومه در ۱۰ روز گذشته آگهی‌های دیوار است. قیمت‌های گزارش شده حاصل جمع اجاره بهای ماهانه و سه درصد مبلغ ودیعه است.)

درصد تغییر هفتگی متوسط اجاره کامل یک آپارتمان مسکونی ۸۰ متری (میلیون تومان) متوسط اجاره یک مترمربع آپارتمان مسکونی (تومان) نام محله
۰ ۵.۹ ۷۴.۰۰۰ فلاح
۲.۴- ۶.۸ ۸۵.۰۰۰ نواب
۷.۸ ۷.۲ ۹۰.۰۰۰ بریانک
۴.۴۱ ۷.۷ ۹۱.۰۰۰ افسریه
۲ ۸ ۱۰۷.۰۰۰ جیحون
۱.۹- ۸.۴ ۱۰۵.۰۰۰ آهنگ
۰.۶ ۱۲.۴ ۱۵۵.۰۰۰ کوی فردوس
۲.۴ ۱۳.۵ ۱۶۹.۰۰۰ سهروردی
۱.۵ ۱۵.۵ ۱۹۴.۰۰۰ گیشا (کوی نصر)
۴.۹ ۱۶.۳ ۲۰۴.۰۰۰ امیرآباد
۶.۷ ۱۶.۷ ۲۰۹.۰۰۰ یوسف‌آباد
منبع
تجارت نیوز
لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=15735

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com