جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

زن سارق

سرقت ۱۵ میلیاردی زن پرستارنما از خانه سالمندان

01:52۰

ماموران پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری زنی خبر دادند که با همدستی دو تن دیگر اقدام به سرقت ۱۵ میلیاردی از خانه افراد سالمند می‌کردند.

به گزارش اسپات نیوز، در تاریخ بیستم فروردین ماه امسال مرد مسنی به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران مراجعه و اعلام کرد که مدتی است که خانمی را از طریق فضای مجازی برای پرستاری و نظافت منزلش استخدام کرده است. اما روز گذشته این زن پس از حضور در منزلش یک استکان چای حاوی داروی بیهوشی به او داده و پس از به هوش آمدن متوجه شده که کارت عابر بانکش حاوی مبلغ شش میلیارد ریال به همراه تعدادی از اموال با ارزش منزلش سرقت شده است.

در ادامه و با انجام بررسی‌های پلیسی مشخص شد که متهم با همکاری راننده یک دستگاه خودروی ۲۰۶ پس از بیهوش کردن مالباخته ، سرقت را انجام داده است و  از محل متواری شده است. با شناسایی مالک خودرو و مخفیگاه وی در محله نواب، پس از هماهنگی‌های قضائی هر دو متهم در مخفیگاهشان دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنان  تعدادی اموال سرقتی کشف شد.

با انتقال متهمان به مقر پلیس، این افراد مورد بازجویی قرار گرفتند که در جریان آن به پنج فقره سرقت به همین شیوه اعتراف کرده و گفتند که پس از جلب اعتماد مالباختگان و به دست آوردن رمز کارت عابر بانکشان سرقت‌ها را انجام داده‌اند و با همکاری همدست دیگرشان که خانم میانسالی است طلا و سکه خریده‌اند که این زن نیز در حوالی سیدخندان دستگیر شد.

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با تایید این خبر اعلام کرد که این زن تحت پوشش پرستار اقدام به جلب اعتماد سالخوردگان کرده و از این طریق تاکنون بیش از ۱۵ میلیارد ریال سرقت انجام داده است. این پرستار و دو همدستش پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه زندان شدند.

انتهای پیام

منبع
خبر آنلاین
لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=15661

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com