جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

طرح جایگزینی محصولات مدیران‌خودرو؛ تقویت‌کننده بازار دست دوم

01:22۰

از مزیت‌های مهم طرح تعویض خودروهای کارکرده با نو می‌توان به تقویت بازار دست دوم محصولات مدیران‌خودرو اشاره نمود.

به گزارش اسپات نیوز، اخیرا شرکت مدیران‌‌خودرو طرح تعویض خودروهای کارکرده با نو خود را با جدیت و مشارکت شرکت ایرانیان خودرو از سر گرفته است. این طرح را می‌توان در میان خودروسازان کشور طرحی خاص و منحصر به فرد در شرایط فعلی نامید‌.

از مزیت‌های مهم این طرح می‌توان به تقویت بازار دست دوم محصولات مدیران‌خودرو اشاره نمود، در اصل در این طرح با حضور نماینده رسمی دادگستری قیمت عادلانه‌ای بر روی خودروهای کارکرده مدل سال ۹۰ و به بعد وضع می‌گردد، و مبلغ خریداری شده می‌تواند نسبت به انتخاب محصول جدید این برند به عنوان پیش‌پرداخت یا بخشی از آن در نظر گرفته شود.

از سوی دیگر در این طرح خودروهای دست دوم اورهال شده و گارانتی جدید تحت نام گارانتی پلاس دریافت می‌کنند و قطعات اصلی و لازم  برای آن‌ها با اطمینان خاطر فراهم می‌گردد.

همچنین در طرح جایگزینی خریدار خودرو صفر پس از اینکه خودروی کارکرده خود را با خیال آسوده فروخت می‌تواند با بهره از اقساط تا سقف ۵ سال، حداقل پیش‌پرداخت ۳۰ درصد، تعویضی امن و راحت خواهند داشت و در یک بازه زمانی اندک خودروی جدید خود را دریافت خواهند نمود و خودروی قدیمی او نیز پس از بازسازی به صورت اقساطی در بازار فروخته خواهد شد که با ایجاد این چرخه قطعا بازار دست دوم و ارزش محصولات مدیران‌خودرو ارتقاء قابل توجهی خواهد داشت.

انتهای پیام

منبع
تجارت نیوز
لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=15720

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com