جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

قیمت خانه ۴٠ متری در تهران چقدر است؟

03:00۰

آپارتمان‌های متراژ پایین معمولا به دلیل پایین بودن متراژ قیمت کل پایین‌تری نسبت به سایر واحدها دارد. اما محله‌ای که واحد در آن قرار گرفته نیز در رقم موثر است. برای مثال برخی از واحدهای کوچک در شمال تهران، قیمت برابر با واحدی بزرگ در جنوب تهران دارد.

به گزارش اسپات نیوز، یافت‌آباد یکی از  ارزان‌ترین محله‌های تهران محسوب می‌شود. یک خانه ۴۱متری و ۱۵ساله در این محله متری ۱۲میلیون و ۴۳۹هزار تومان به فروش رسید.

همچنین قیمت مسکن برای خرید واحدی ۴۲ متری و ۲۳ ساله در آذربایجان ۱۸میلیون و ۵۳۵ هزار تومان برای هر متر مربع بوده است.

واحدی ۳۹ متری و ۵۰ ساله در مینایی متری ۱۵ میلیون و ۲۰۵ هزار تومان و یک خانه ۳۵ متری و نوساز در هفت‌چنار متری ۲۳ میلیون و ۷۱۴  هزار تومان معامله شد.

سرمایه مورد نیاز جهت خرید واحدی ۳۷ متری و ۲۵ ساله در نارمک ۳۰ میلیون و ۹۳۰ هزار تومان در ازای هر متر مربع بود. همچنین فردی برای خرید یک آپارتمان ۴۴ متری و ۲۰ ساله در گرگان ۱۹ میلیون و ۳۶۰ هزار تومان برای هر متر مربع پرداخت کرد.

یک دستگاه آپارتمان ۳۶ متری ‌۲ ساله در زنجان متری ۱۶ میلیون تومان و واحدی ۴۱ متری و ۱۱ ساله در شیوا متری ۱۹ میلیون و ۵۷۱ هزار تومان به فروش رسید.

لازم به ذکر است که این ارقام، فقط نمونه‌ای از معاملات است که در این یک ماه انجام شده و به طور مطلق قیمت مسکن در این محله‌ها را عنوان نمی‌کند.

قیمت هر متر مربع سن بتا متراژ محله
۱۲.۴۳۹.۰۰۰ ۱۵ ۴۱ یافت‌آباد
۱۸.۵۳۵.۰۰۰ ۲۳ ۴۲ آذربایجان
۱۵.۲۰۵.۰۰۰ ۵۰ ۳۹ مینایی
۲۳.۷۱۴.۰۰۰ ۰ ۳۵ هفت چنار
۳۰.۹۳۰.۰۰۰ ۲۵ ۳۷ نارمک
۱۹.۳۶۰.۰۰۰ ۲۰ ۴۴ گرگان
۱۶.۰۰۰.۰۰۰ ۲ ۳۶ زنجان
۱۹.۵۷۱.۰۰۰ ۱۱ ۴۱ شیوا

انتهای پیام

منبع
اقتصاد آنلاین
لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=15671

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com