جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

«تیگو ۵ توربو» در نسخه محدود عرضه می‌شود

02:00۰

تیگو ۵توربو خودرویی سریع و چالاک با آپشن‌های به‌روز است که بزودی توسط مدیران خودرو عرضه خواهد شد.

به گزارش اسپات نیوز،امسال مصادف با بیستمین سالگرد تاسیس شرکت مدیران‌خودرو می‌باشد و شرکت در نظر دارد جهت بزرگداشت این رویداد، مدل محدودی از شاسی بلند محبوب خود تیگو ۵ توربو را به بازار عرضه کند. تیگو ۵ توربو خودرویی سریع و با آپشن‌های به‌روز است که بزودی توسط مدیران خودرو عرضه خواهد شد.

تا پنج سال پیش جای خالی یک شاسی بلند خانوادگی بزرگ و جادار در بین محصولات مدیران‌خودرو خالی بود و این خلاء توسط تیگو ۵ پر شد و با توجه به شرایط آن روز بازار و شرایط قسطی و متنوع فروش و قیمت‌گذاری منطقی خیلی سریع جایگاه مناسبی برای خود در بازار ایران باز نمود.

فروش بیش از ۴۰ هزار دستگاه از خودرو تیگو ۵ در طول پنج سال و همخوانی سایز و جثه ماشین با نیازهای خانواده‌های ایرانی و انتظارات آنان از یک خودرو شاسی بلند این خودرو را بیش از پیش محبوب کرد.

در اولین به‌روزرسانی شرکت مدیران‌خودرو چراغ های جلو خودرو با نمونه جدید تغییر یافت و در فیس لیفت دوم سایز مونیتور خودرو بزرگتر گردید و با حذف دکمه‌های تهویه مطبوع خودرو تمامی دکمه‌های سیستم تهویه مطبوع به صورت دیجیتال به داخل مونیتور خودرو افزوده شد که طراحی داخلی خودرو را به‌روزتر نمود.

بعد از ۵ سال حضور در بازار، زمان آن فرا رسیده که شاهد تغییراتی اساسی در سیستم انتقال نیرو خودرو باشیم که این نیاز باعث معرفی خودرو تیگو ۵ توربو شد.

این خودرو با استفاده از پلتفرم سابق خودرو تیگو ۵، به موتور۱۵۰۰ سی‌سی توربو، گیربکس CVT 9 سرعته و فرمان برقی مجهز گردیده است که احساس رانندگی کاملا سریع و متفاوتی را برای سرنشینان به همراه می‌آورد. همچنین جایگزینی آنتن قدیمی خودرو با آنتن کوسه ای آرم بیستمین سالگرد و مدل محدود تنها تفاوت ظاهری این دو خودرو است.

قیمت و شرایط فروش خودرو تیگو ۵ توربو به زودی توسط شرکت مدیران‌خودرو اعلام می‌گردد.

منبع
تجارت نیوز
لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=16035

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com