جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

محدودیت تردد شبانه

امشب از محدودیت تردد شبانه خبری نیست!

01:04۰

رییس پلیس راهور تهران بزرگ با اعلام برداشته شدن ممنوعیت تردد شبانه به منظور سهولت تردد شهروندان در روز انتخابات ریاست جمهوری، از ممنوعیت تردد کامیون‌ها در روز جمعه تا ساعت ۳ بامداد شنبه خبر داد.

به گزارش اسپات نیوز، سردار محمد حسین حمیدی ضمن اعلام این خبر گفت: با توجه به اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا محدودیت‌های تردد شبانه دیروز و امروز لغو شده و شهروندان تهرانی می‌توانند جهت سهولت رفت و آمد و رفتن به شعب اخذ رای، تردد نمایند.

رییس پلیس راهور تهران بزرگ همچنین افزود: ممنوعیت‌ها و محدودیت‌های تردد نیز برای وسایل نقلیه سنگین برای ورود به شهر تهران از ساعت ۰۶:۰۰ روز جمعه مورخ ۲۸-۰۳-۱۴۰۰ الی ۰۳:۰۰ شنبه مورخ ۲۹-۰۳-۱۴۰۰ اعمال گردیده که تیم‌های مستقر پلیس راهور تهران بزرگ از تردد و ورود اینگونه وسایل نقلیه به شهر تهران ممانعت بعمل خواهند آورد.

وی ادامه داد: همکاران بنده از روزهای قبل بخاطر آنکه بتوانند روز باشکوهی را برای هموطنان عزیز شکل دهند آمادگی کامل داشته و از ابتدای ساعات اولیه امروز در حدود ۴۶۰۰ شعبه اخذ رای حضور دارند و طرح‌های ترافیکی خاصی را در اطراف شعب اخذ رای اجرا می‌نمایند.

به گزارش مرکز اطلاع‌ رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، سردار حمیدی ادامه داد: تیم‌های راهور تهران بزرگ بازدیدهای اولیه صبح را انجام داده‌اند و تا پایان رای گیری و تا آخرین لحظه، و پس از شمارش آرا و اعلام نتایج نیز حضور فعال خواهند داشت و در آماده باش کامل و صد درصدی هستند.

وی گفت: امیدواریم با این همکاری و حضور خوبی که همه دارند بتوانیم انتخابات پرشوری را مثل دوره‌های قبل داشته باشیم.

انتهای پیام

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=16258

490 نوشته
از همان اوایل نوجوانی، علاقه موازی به فضای رسانه و فناوری اطلاعات باعث شد تا در حوزه‌های مختلف از جمله چندرسانه‌ای، تکنولوژی، اقتصاد و حتی سیاست، قدم بردارم. سلیقه متفاوت در نوع بازتاب اخبار هم موجب شد تا از گرافیک به عنوان یکی از بازوهای کمکی بهره ببرم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com