جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

عرضه اولیه «لطیف»

زمان ششمین عرضه اولیه «لطیف» اعلام شد

03:00۰

ششمین عرضه اولیه امسال با نام محصولات کاغذی لطیف و با نماد معاملاتی «لطیف۱» در روز دوم تیر ۱۴۰۰ در بازار فرابورس انجام می‌شود.

به گزارش اسپات نیوز، ششمین عرضه اولیه امسال با نام محصولات کاغذی لطیف و با نماد معاملاتی «لطیف۱» در روز دوم تیر ۱۴۰۰  در بازار فرابورس انجام می‌شود.

تعداد سهام قابل عرضه این شرکت ۲۶ میلیون برگه سهم است و سهمیه هر کد بورسی ۵۰ سهم است همچنین دامنه قیمتی هر سهم از ۳۰۰۰ تا ۳۲۵۰ تومان است و حداکثر نقدینگی مورد نیاز برای گرفتن این عرضه اولیه ۱۶۲ هزار تومان است.

در صورتی که میزان مشارکت ۲.۵ میلیون نفر باشد، برآورد می‎‌شود  به هر نفر حداکثر ۱۱ سهم برسد که ۳۶ هزار تومان نقدینگی نیاز خواهد داشت.

به این ترتیب روز چهارشنبه شاهد عرضه یک شرکت کوچک دیگر در بورس تهران خواهیم بود.

بیشتر بخوانید:

 عرضه اولیه «لطیف» چیست؟ 

عرضه اولیه محصولات کاغذی لطیف با نماد لطیف چهارشنبه ۲ تیر۱۴۰۰ انجام می‌شود. شرکت محصولات کاغذی لطیف پس از احراز کلیه شرایط پذیرش از ۲۷ اسفند با نماد “لطیف” در گروه محصولات کاغذی به عنوان صد و چهل و چهارمین شرکت در بازار دوم فرابورس درج شد تا در صف عرضه اولیه ۱۵ درصدی سهام شامل عرضه به عموم و صندوق‌های سرمایه گذاری بایستد.

۸ درصد کل محصولات کاغذی در ایران را این شرکت زیر مجموعه هلدینگ شستا تولید می کند. شرکت محصولات کاغذی لطیف از شرکت های زیرمجموعه هلدینگ سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی (تاپیکو) است که سهامدار عمده آن شستا محسوب می شود.

بورس ایران طبق فاند با توجه به ۶۰ میلیون کد بورسی و تزریق نقدینگی و رکود در بازارهای موازی، محکوم به صعود است. عرضه اولیه کلطیف مثل عرضه اولیه شستا و مثل عرضه اولیه سیتا سود خوبی به شرط سهامداری بلند مدتی دارد. عرضه اولیه کلطیف مثل عرضه اولیه پتروشیمی نوری و پارس ، سود خوبی در سال ۱۴۰۰ و به بعد در اختیار سهامداران صبور قرار خواهد داد.

انتهای پیام

منبع
تجارت نیوز
لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=16536

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com