جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

فاسد شدن ۷۷ تن خوراک مرغ در بازارگاه!

۷۷ تن خوراک مرغ در بازارگاه فاسد شدند!

02:31۰

خوراک مرغ باید ۱۰ روزه از بازارگاه ترخیص شود اما تاخیر در این مساله سبب شده که ۷۷ تن ذرت خوراک مرغ‌ها در بازارگاه خراب شود. برخی از شرکت‌ها می‌گویند خوراک مرغی که خریده‌اند خراب شده و وزارت جهاد کشاورزی هم پاسخگو نیست.

به گزارش اسپات نیوز، خوراک مرغ کم است و امور پشتیبانی دام هم جنسی به مرغداران تحویل نداده است. رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم‌گذار استان تهران با اعلام این خبر گفت: «برخی مرغداران برای تامین نهاده از بازارگاه با قیمت‌های میلیاردی دان مرغ خریده‌اند اما شرکت واردکننده وجود خارجی ندارند. وزارت جهاد از این مساله خبر دارد اما هیچ اقدامی انجام نداده است.»

بیشتر بخوانید:

ناصر نبی‌پور اظهار کرد: «وزارت جهاد کشاورزی فعالیت این شرکت‌ها را در بازارگاه تائید کرده است؛ این در حالی است که این شرکت‌های واردکننده سرمایه‌های مردم را برداشتند و در ایران حضور ندارند.»

او همچنین از خراب شدن دان مرغ‌ها در بازارگاه خبر داد. او در این رابطه توضیح داد: «بهمن ماه سال گذشته ۷۷ تن ذرت خراب به مرغداری ما فروخته شد. زمانی که این موضوع را به گوش وزارت جهاد کشاورزی رساندیم آنها پاسخ دادند که پیش‌بینی نمی‌کردیم اگر جنس در بازارگاه خراب شود باید چه اقدامی انجام دهیم؟»

نبی‌پور اظهار کرد: «سهمیه دان به مرغداران داده می‌شود اما طبق اساس‌نامه دان مرغ باید ۱۰ روزه از بازارگاه به مرغداران تحویل داده شود اما برخی مرغداران دو ماه است که نتوانستند خوراک مرغ خود را از بازارگاه تامین کنند.»

انتهای پیام

منبع
تجارت نیوز
لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=16805

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com