جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

زمان انتشار ویندوز 11

زمان تقریبی انتشار ویندوز ۱۱ اعلام شد

03:00۰

هفته گذشته مایکروسافت از ویندوز ۱۱ با ظاهر و قابلیت‌های جدید رونمایی کرد. حالا به نظر می‌رسد قصد دارد زمان تقریبی انتشار ویندوز ۱۱ را به تاریخ ۲۰ اکتبر برابر با ۲۸ مهرماه موکول کند.

به گزارش اسپات نیوز، در جریان رویداد رونمایی، چند بار به ماه اکتبر (مهرماه) به عنوان تاریخ احتمالی انتشار ویندوز ۱۱ اشاره شد. حتی در یکی از بخش‌های رویداد، به وضوح به ماه اکتبر اشاره شد و مجری اعلام کرد که نسخه جدید ماه اکتبر عرضه می‌شود.

مایکروسافت به صورت رسمی به عرضه سیستم عامل جدید خود در تعطیلات سال جاری میلادی اشاره کرده است. در این صورت انتظار می‌رود نسخه عمومی ویندوز ۱۱ در تعطیلات نوامبر یعنی آبان یا آذرماه منتشر شود. اما در رویداد لایو به صورت شفاهی به ماه اکتبر اشاره شده است.

بیشتر بخوانید: 

شاید مایکروسافت دلیلی برای مشخص نکردن زمان انتشار ویندوز ۱۱ داشته و احتمالا نمی‌خواسته زیر بار تعهدی برای تاریخ عرضه ویندوز ۱۱ برود، بلکه ترجیح داده به صورت کلی در مورد تاریخ عرضه صحبت کند. اما برخی منابع آگاه می‌گویند مایکروسافت قصد دارد نسخه جدید سیستم عامل خود را به همراه دستگاه‌های جدیدی در تاریخ ۲۸ مهرماه عرضه کند.

«پانوس پانای» از مدیران ارشد مایکروسافت و «استیوی باتیچه» یکی از مهندسان این شرکت که روی دستگاه‌های سرفیس کار ‌می‌‌کند نیز به ماه اکتبر برای عرضه ویندوز ۱۱ اشاره کرده‌‌اند.

با وجودی که مایکروسافت ویندوز ۱۱ را یک بروزرسانی رایگان برای ویندوز ۱۰ اعلام کرده، اما از نظر تئوری یک آپدیت رایگان برای کاربران ویندوز ۷ تا ۸.۱ هم به حساب می‌آید چرا که این افراد می‌توانند بطور رایگان ویندوز ۱۰ را نصب کنند و پس از آن، به سراغ بروزرسانی سیستم خود به ویندوز ۱۱ بروند. با این وجود هنوز نمی‌دانیم راه مستقیمی برای آپدیت رایگان ویندوز ۷ تا ۸.۱ به ویندوز ۱۱ وجود دارد یا خیر.

انتهای پیام

منبع
دیجیاتو
لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=17266

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com