جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

استارتاپ ویکند ایرانسل

سومین استارتاپ ویکند ایرانسل برگزار شد

03:00۰

سومین استارتاپ ویکند ایرانسل در سومین سال فعالیت مرکز نوآوری این شرکت، با حضور ۱۰ تیم استارتاپی برگزار شد.

به گزارش اسپات نیوز، سومین نوآوردگاه (Startup Weekend) ایرانسل، از اول تا پنجم تیرماه ۱۴۰۰ در مجموعه ایرانسل‌لبزِ شتاب‌دهنده کهکشان مرکز نوآوری این شرکت واقع در ایستگاه نوآوری شریف برگزار شد.

در استارتاپ ویکند ایرانسل ، ۱۰ تیم استارتاپی حضوریافتند که بعد از ثبت‌ نام، در ارزیابی اولیه پذیرفته شده بودند. این تیم‌ها پس از شرکت در کارگاه‌های آنلاین، ایده‌های خود را در زمینه‌های خدمات سبک زندگی دیجیتال، سلامت دیجیتال، خدمات مبتنی بر موقعیت، رایانش ابری، بازاریابی دیجیتال و ویدیوی درخواستی (VoD) به داوران تحویل دادند. تیم‌های برتر، تابستان امسال در دومین دوره پیش‌شتاب‌دهی و شتاب‌دهیِ شتاب‌دهنده کهکشان حضور خواهند یافت.

مجموعه ایرانسل لبز از سال ۱۳۹۸ با هدف تعمیق ارتباط ایرانسل با جامعه دانشگاهی و کمک به مراکز علمی، استارتاپ‌ها و شرکت‌های فناور و با مأموریت انجام فعالیت‌های تحقیق و توسعه، نوآوری و تجاری‌سازی در زمینه شبکه ارتباطات و فناوری اطلاعات و کسب‌وکارهای پیرامونی با کمک مراکز علمی و پژوهشی داخل و خارج از کشور و با هدف تأمین نیازمندی‌های بازار ICT تأسیس شده است. بخش‌های اصلی مجموعه شامل «بخش تحقیق و توسعه»، «مرکز نوآوری ایرانسل» و «آکادمی ایرانسل» هستند.

بیشتر بخوانید:

نخستین نوآوردگاه مرکز نوآوری ایرانسل ۱۶ تا ۱۸ آبان‌ماه ۱۳۹۹ با شرکت ۱۰ تیم استارتاپی و دومین نوآوردگاه از ۲۰ تا ۲۲ آذرماه ۱۳۹۹ با حضور ۱۲ تیم برگزار شد. نخستین دوره پیش‌شتاب‌دهی شتاب‌دهنده کهکشان ایرانسل لبز، طی سه ماه و با حضور هشت تیم استارتاپی برگزیده در نوآوردگاه اول و دوم مرکز نوآوری ایرانسل و با تمرکز بر «آموزش‌های کاربردی»، «ارزش‌آفرینی» و «رویکرد لین استارتاپ» برگزار شد و اردیبهشت‌ماه امسال پایان یافت.

انتهای پیام

منبع
زومیت
لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=17262

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com