جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

نخستین پوستر سریال The Walking Dead: Originsمنتشر شد

02:09۰

جهت جبران توقفی که به دلیل کرونا در انتشار قسمت‌های جدید پیش آمد، این سریال پوستر رسمی اسپین آف خود را تحت عنوان The Walking Dead: Origins منتشر کرد.

به گزارش اسپات نیوز، بنا بر این بود که اپیزود شانزدهم یک هفته پس از اپیزود پانزدهم منتشر شود اما تولید این سریال متوقف شد و شبکه AMC تصمیم گرفت فصل دهم را با ۶ اپیزود دیگر توسعه دهد.

این اپیزودهای اضافی در فصل دهم سریال در ماه آوریل منتشر شدند و در آوریل با اپیزود Here’s Negan که سرگذشت نیگان را روایت می‌کرد به پایان رسید. فصل یازدهم و پایانی The Walking Dead قرار است در آگوست ۲۰۲۱ منتشر شود اما AMC یک هدیه دیگر برای طرفداران این سریال دارد تا آن‌ها را تا زمان پخش سرگرم سازد.

بیشتر بخوانید:

این شبکه در اوایل ماه جاری اعلام کرد که یک سریال جدید شامل ۴ اپیزود ساخته می‌شود که تمرکز اصلی آن بر چهار شخصیت اصلی سریال اصلی یعنی داریل دیکسون (نورمن ریداس)، مگی ری (لورن کوهان)، کارول پلتیه (ملیسا مک براید) و نیگان (جفری دین مورگان) خواهد بود.

اکنون شبکه AMC نخستین پوستر رسمی خود از این سریال اسپین آفی را منتشر کرده که تمرکز اصلی را روی مگی، کارول، داریل و نیگان گذاشته و برای نمایش تمرکز هر اپیزود بر روی یکی از این شخصیت‌ها، آن‌ها را با ترک‌های دیوار از هم جدا کرده است.

نتشار سریال چهار قسمتی Walking Dead: Origins از ۱۵ جولای آغاز شده و به این ترتیب خواهد بود: ابتدا داستان داریلف سپس مگی و در نهایت داستان نیگان و داستان کارول که آخرین اپیزود است و در ۵ آگوست منتشر خواهد شد.

شبکه AMC اعلام کرده است که سریال کوتاه The Walking Dead: Origins آخرالزمان زامبی ها را از دریچه نگاه هر یک از چهار شخصیت اصلی روایت می کند و در آن‌ها همچنین مصاحبه‌ها و روایت‌های جدیدی از بازیگرانی که نقش این شخصیت‌های نمادین را بازی کرده‌اند، همراه با کلیپ‌هایی از ‌کلیدی‌ترین لحظات ماجراجویی‌هایشان تاکنون، وجود خواهد داشت.

انتهای پیام

منبع
screenrant
لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=17309

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com