جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

دورکاری 70 درصد کارمندان

دورکاری ۷۰ درصد کارمندان تهرانی در راه است

02:44۰

با توجه به قرار گرفتن تهران در وضعیت قرمز، معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران خبر از دورکاری ۷۰ درصد کارمندان تهرانی از امروز، شنبه ۱۲ تیر ماه داد.

به گزارش اسپات نیوز، غلامرضا عباس پاشا، معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران درباره دورکاری ۷۰ درصد کارمندان اعلام کرد: طبق آخرین وضعیت اعلام‌ شده ازسوی ستاد مقابله با کرونای کشور، استان تهران از امروز (شنبه، ۱۲ تیر) در وضعیت قرمز قرار می‌گیرد و بر همین اساس ۷۰ درصد از کارمندان ادارات و مراکز باید به صورت دورکاری به فعالیت بپردازند.

عباس پاشا توضیح داد: ۳۰ درصد دیگر نیرو‌ها باید در محل کار خود حضور یابند و حضوری فعالیت کنند؛ همچنین مشاغل ضروری به صورت ۵۰ درصد باید فعالیت کنند؛ یعنی ۵۰ درصد به صورت حضوری و ۵۰ درصد دیگر باید دورکار شوند.

او اضافه کرد: به دلیل هوشمندسازی که در وضعیت رنگ‌بندی شهر‌ها صورت گرفته، به محض تغییر رنگ یک شهر، محدودیت‌ها و شرایط مصوب‌شده اعمال می‌شود که دورکاری هم از جمله آنهاست.

بیشتر بخوانید:

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران تصریح کرد: این اتفاق باعث شده تا در صورت تغییر رنگ از سفید به زرد یا زرد به نارنجی یا نارنجی به قرمز و برعکس، شرایط به صورت سیستماتیک تغییر کند و نیازی به ابلاغ آن هم نباشد.

عباس پاشا اظهار کرد: شهرستان‌های استان از جمله تهران، اسلامشهر، بهارستان، پاکدشت، پردیس، دماوند، ری، شمیرانات، فیروزکوه، قرچک و ورامین از امروز در وضعیت قرمز قرار می‌گیرند.

انتهای پیام

منبع
دنیای اقتصاد
لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=17415

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com