جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

یارانه معیشتی بانک سپه

یارانه معیشتی بانک سپه کی پرداخت می‌شود؟

02:03۱

یارانه معیشتی بنزین در حالی سه روز پیش پرداخت شده که مشتریان بانک سپه هنوز این مبلغ را دریافت نکرده‌اند.

به گزارش اسپات نیوز، یارانه معیشتی بنزین که به بیستمین مرحله خود رسیده، پنجشنبه ۱۰ تیرماه به حساب مشمولان واریز شد اما پس از چند ساعت زمزمه‌هایی از عدم واریز این مبلغ برای کسانی که حساب بانک سپه دارند به گوش رسید.

پیگیری‌های اولیه حاکی از آن بود که فایل ارسالی از سوی بانک سپه دارای مشکلاتی بوده و قرار شد مبلغ یارانه امروز به حساب سرپرستان خانوار مشتری این بانک واریز شود.

با این وجود، پس از گذشت بیش از ۲۴ ساعت از موعد واریز اعلام شده توسط این بانک، بسیاری از مشتریان همچنان از عدم واریز آن تا به این لحظه خبر می‌دهند.

بیشتر بخوانید:

با پیگیری‌های صورت گرفته، مشخص شد گویا قرار است این مبلغ در نهایت امشب به حساب سرپرستان خانوار واریز شود تا پرونده این مرحله از یارانه معیشتی نیز بسته شود.

بانک سپه شماره ۱۵۵۷ را برای پاسخگویی به مشکلات مشتریان خود اعلام کرده، اپراتور این سامانه تلفنی می‌گوید علت واریز نشدن یارانه معیشتی ماه جاری در فایلی است که سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها برای ما ارسال کرده. یعنی فایل واریزی تیر ماه بانک سپه مشکل داشته که یارانه واریز نشده است.

انتهای پیام

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=17434

454 نوشته
از همان اوایل نوجوانی، علاقه موازی به فضای رسانه و فناوری اطلاعات باعث شد تا در حوزه‌های مختلف از جمله چندرسانه‌ای، تکنولوژی، اقتصاد و حتی سیاست، قدم بردارم. سلیقه متفاوت در نوع بازتاب اخبار هم موجب شد تا از گرافیک به عنوان یکی از بازوهای کمکی بهره ببرم.

1 دیدگاه

  1. بتی

    کلا یکم پول میدن، هر ماهم یه داستانی سرش در میاد

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com