جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

سود مجمع سهام عدالت

واریز بخش دوم سود سهام عدالت تا پایان هفته

03:00۰

پس از ماه‌ها کش و قوس و گمانه‌زنی، خیرها از واریز شدن بخش دوم سود سهام عدالت تا پایان هفته جاری حکایت دارند.

به گزارش اسپات نیوز، در حالی که واریز سود سال ۹۸ سهام عدالت بارها به تعویق افتاده بود، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار از انتقال قطعی آن به حساب صاحبان آن تا پایان هفته جاری خبر داد.

این خبر در حالی اعلام می‌شود که قرار بود اسامی شرکت‌هایی که سود سهام عدالت را به حساب شرکت سپرده‌گذاری مرکزی واریز نکرده بودند تا پایان هفته قبل اعلام شود، اما این اتفاق نیفتاد.

محمدعلی دهقان دهنوی در این مورد می‌گوید: «هنوز به جمع‌بندی برای اسامی نرسیده‌ایم، اما تا آخر این هفته هم اسامی اعلام می‌شود و هم سود به حساب مشمولان واریز خواهد شد.»

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار این وعده را در شرایطی داده است که همین چند روز پیش، وزیر اقتصاد از واریز بخش دوم سود سهام تا عید قربان خبر داده بود.

دهقان دهنوی با اشاره به این موضوع، تصریح کرد: «وزیر اعلام کرده بود که بخش دوم سود تا عید قربان واریز می‌شود، بنابراین اگر جمع بندی تمام شود تا اخر هفته جاری، سود واریز خواهد شد.»

بیشتر بخوانید:

وضعیت واریز بخش دوم سود سهام عدالت

سود سال‌های ۹۵ تا ۹۷ که مربوط به ۵۰ درصد از سود سهام عدالت بود، در تاریخ ۲۸ اسفند سال گذشته به حساب صاحبان سهام واریز شد.

سود سال ۹۸ اما با دست‌اندازهای بسیاری مواجه شد و در نهایت بنابر آن شد که طی دو مرحله به حساب سهامداران واریز شود. در این مدت وعده‌های بسیاری از سوی مقامات مختلف در این مورد داده شده، اما متاسفانه تاکنون هیچ یک از آن‌ها عملیاتی نشده است.

انتهای پیام

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=17456

492 نوشته
از همان اوایل نوجوانی، علاقه موازی به فضای رسانه و فناوری اطلاعات باعث شد تا در حوزه‌های مختلف از جمله چندرسانه‌ای، تکنولوژی، اقتصاد و حتی سیاست، قدم بردارم. سلیقه متفاوت در نوع بازتاب اخبار هم موجب شد تا از گرافیک به عنوان یکی از بازوهای کمکی بهره ببرم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com