جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

پژو 206 تیپ 2

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ جای خود را به خودرو ملی داد

02:27۰

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ ارزان‌ترین مدل ایران خودرو، جای خود را به خودرو ملی ارزان‌قیمت داده و تولید آن به زودی متوقف می‌شود.

به گزارش اسپات نیوز، با بررسی آمار بخشنامه‌های پیش فروش ایران خودرو، به این نتیجه می‌رسیم که دیگر خبری از حضور ۲۰۶ تیپ ۲ در میان محصولات این شرکت نیست.

این در حالی است که در گذشته، این خودرو پای ثابت پیش‌فروش‌های این شرکت بود. پس از توقف تولید این خودرو و فروش ۲۰۶ تیپ ۵ به عنوان جایگزین، پژو ۲۰۶ تیپ ۲ تنها به عنوان گزینه‌ای برای متقاضیان سواری هاچ‌بک بود.

بیشتر بخوانید:

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ از حواله‌های پرسنلی حذف شد

این خودرو همواره از خودروهای قابل عرضه به پرسنل ایران خودرو به شمار می‌رفت، اما اخیرا از خودروهای قابل انتخاب حواله‌های پرسنلی این شرکت نیز حذف گردیده است.

با توجه به پیش فروش‌های سال ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰، پیش‌بینی می‌شود این مدل پژو به متقاضیانی که در دوره‌های قبلی ثبت نام کرده‌اند، تحویل داده شود، اما دور جدیدی از پیش فروش این خودرو مورد انتظار نیست.

گفتنیست، اگر خودرو جایگزین و در رده قیمتی ۲۰۶ تیپ ۲ به بازار معرفی نشود، همچون دو مدل دیگر این خودرو، ۲۰۶ صندوق‌دار و ۲۰۶ تیپ ۵، با افزایش تقاضا و مانور دلالان و همچنین گرانی آن مواجه خواهیم شد.

انتهای پیام

منبع
تجارت نیوز
لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=17534

327 نوشته
در دنیایی زندگی می‌کنیم که اخبار تعیین‌کننده بسیاری از معادلات جهانی هستند؛ حالا که در این راه قدم نهاده‌ام، انعکاس صحیح وقایع را یکی از مسئولیت‌های اجتماعی خود می‌دانم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com