جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

واکسیناسیون رانندگان

آغاز واکسیناسیون رانندگان اتوبوس و مترو از هفته آینده

03:18۰

در حالی که بسیاری از کارکنان مشاغل مختلف در انتظار واکسیناسیون کرونا هستند، مدیران شرکت بهره برداری مترو و شرکت واحد اتوبوسرانی تهران خبر از واکسینه شدن رانندگان اتوبوس و کارکنان ایستگاه‌های مترو تا پایان هفته آینده می‌دهد.

به گزارش اسپات نیوز، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران در این باره می‌گوید: در جلسه‌ای که با مسئولان وزارت بهداشت برگزار کردیم، مقرر شد واکسیناسیون کارکنان متروی تهران از اواخر هفته آینده آغاز شود.

۵ هزار واکسن در مرحله اول

علی عبدالله‌پور با اشاره به این موضوع که جلسه نهایی با مسئولان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای جانمایی و نحوه واکسیناسیون در روز یکشنبه سوم مردادماه برگزار می‌شود، اضافه کرد: بر اساس آخرین تصمیم گیری ها در مرحله اول ۵ هزار واکسن به شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه داده می‌شود.

وی افزود: در این مرحله، واکسیناسیون از حوزه عملیات و امور ایستگاه‌ها آغاز خواهد شد.

واکسیناسیون رانندگان کجا انجام می‌شود؟

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در پاسخ به این پرسش که واکسیناسیون رانندگان کجا انجام می‌شود، تصریح کرد: برای انجام واکسیناسیون پایانه جنوب (فتح آباد)، پایانه غرب (صادقیه) یا ایستگاه تهران (صادقیه)، ایستگاه شهید بهشتی و سالن ولایت ساختمان مرکزی شرکت را پیشنهاد داده‌ایم که بعد از بازدید، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تصمیم‌گیری نهایی برای نحوه انجام و محل‌های تأیید شده اعلام خواهد شد.

عبدالله‌پور با اشاره به پیگیری‌های انجام‌شده در این زمینه، خاطرنشان کرد: امیدواریم در جمع بندی نهایی که روز یکشنبه سوم مرداد ماه برگزار می‌شود تصمیم گیری برای آغاز واکسیناسیون از اواخر هفته آینده بدون تأخیر آغاز شود.

بیشتر بخوانید:

مروری بر آمار مبتلایان و فوتی‌های پرسنل مترو

وی در پایان افزود: تاکنون از پرسنل این شرکت، هزار و ۸۰۰ نفر مبتلا داشتیم و متأسفانه ۶ نفر از همکاران ما در شرکت بهره برداری متروی تهران بر اثر ابتلا به کرونا فوت کرده‌اند. امیدوارم همکاران مبتلا به کرونا بهبود پیدا کرده و با انجام واکسیناسیون شاهد قطع زنجیره انتقال باشیم.

آغاز واکسیناسیون رانندگان شرکت واحد از اواخر هفته آینده

محمود ترفع، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه نیز در رابطه با زمان آغاز واکسیناسیون رانندگان شرکت واحد، می‌گوید: پیگیری های خیلی زیادی انجام دادیم و خوشبختانه در جلسه ای که دیروز (پنج‌شنبه) داشتیم، مقرر شد، احتمالا اواخر هفته بعد واکسیناسیون رانندگان شرکت واحد اتوبوسرانی آغاز شود.

گفتنیست، در حالی که رانندگان اتوبوس و مترو پایتخت ۱۰ میلیون نفری کشور در انتظار واکسیناسیون هرچه سریع‌تر علیه کرونا بودند، استان البرز در این زمینه پیش‌دستی کرد و از هفته گذشته واکسینه کردن رانندگان را در دستور کار قرار داد.

انتهای پیام

منبع
همشهری آنلاین
لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=17541

493 نوشته
از همان اوایل نوجوانی، علاقه موازی به فضای رسانه و فناوری اطلاعات باعث شد تا در حوزه‌های مختلف از جمله چندرسانه‌ای، تکنولوژی، اقتصاد و حتی سیاست، قدم بردارم. سلیقه متفاوت در نوع بازتاب اخبار هم موجب شد تا از گرافیک به عنوان یکی از بازوهای کمکی بهره ببرم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com