جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

ارشا اقدسی

ارشا اقدسی ، بدلکار معروف ایرانی درگذشت / تکذیب شد

03:03۰

لحظاتی قبل، یکی از دوستان نزدیک ارشا اقدسی ، بدلکار معروف ایرانی از فوت وی خبر داد.

به گزارش اسپات نیوز، «ارشا قدسی» بدلکار حرفه‌ای سینما که در صحنه‌ فیلمی در لبنان دچار حادثه شد و در شرایط بحرانی قرار گرفت، متاسفانه لحظاتی پیش دار فانی را وداع گفت.

ماشین ارشا اقدسی در حین فیلمبرداری به عنوان بدلکار این فیلم، چپ می‌کند.

به گفته رئیس انجمن بدلکاران سینما، اقدسی را بعد از چپ شدن، بیهوش از ماشین بیرون می‌آورند و به کما منتقل می‌کنند.

نحوه انتشار خبر فوت ارشا اقدسی

یکی از دوستان نزدیک ارشا اقدسی با نام کاربری «Petrickoo»، لحظاتی قبل در اینستاگرام از فوت ارشا اقدسی، بدلکار معروف کشورمان خبر داد.

ارشا اقدسی

بیشتر بخوانید:

ارشا اقدسی که بود؟

ارشا اقدسی (۱۴ اردیبهشت ۱۳۶۱ – ۱۲ مرداد ۱۴۰۰) بدلکار ایرانی بود. او در طول حرفه خود در فیلم‌های گوناگونی نظیر اسکای‌فال (۲۰۱۲)، مرگ روشنایی (۲۰۱۴) و کونگ فو یوگا (۲۰۱۷) ایفای نقش کرده‌ است. او بنیان‌گذار بدلکاران ۱۳ است.

ارشا اقدسی ۱۴ اردیبهشت سال ۱۳۶۱ در تهران به دنیا آمد. اقدسی از کودکی ورزش را دنبال می‌کرد و به دنبال فعالیت‌های ورزشی اش، آی کیدو را فرا گرفت و مربی آن شد، در سال ۸۴ به دنبال موفقیتش در کسب بورسیهٔ تحصیلی در رشتهٔ تربیت بدنی، عازم ایتالیا بود که از طریق یک آگهی برای دوره‌های بدلکاری با مرحوم پیمان ابدی آشنا و در ایران ماندگار شد و بدلکاری را ادامه داد. تا جایی که توانست سرمربی کلاس‌های بدلکاری پیمان ابدی و اولین مربی بانجی جامپینگ ایران و نیز اولین مربی تونل باد صبا در ایران شود.

سرانجام ارشا اقدسی در تاریخ ۱۳ بهمن ۱۳۸۵ گروه بدلکاران ۱۳ را تأسیس نمود و فعالیت‌های خود را با گروهش در ایران و عرصهٔ بین‌الملل ادامه داد. او در حال حاضر برای برگزاری مسابقه آب و آتش، مجری شبکه نسیم شده‌است. اولین تجربهٔ فیلم‌سازی اقدسی، فیلم کوتاهی است با عنوان جمشید آریا که برای تجلیل بازیگر اکشن ایرانی جمشید هاشم پور با حضور قهرمانانی همچون یوسف کرمی، احسان روزبهانی و حامد پورطالب در یک روز ساخته شده و در جشن حافظ به نمایش درآمد، همچنین فیلم او در جشنواره بین‌المللی فیلم جیپور دیپلم افتخار گرفت.

خبر فوت تکذیب شد

خوشبختانه خبر فوت ارشا تکذیب و پست مذکور از صفحه اجتماعی دوست وی حذف گردید.

این خبر به زودی تکمیل خواهد شد.

انتهای پیام

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=17659

490 نوشته
از همان اوایل نوجوانی، علاقه موازی به فضای رسانه و فناوری اطلاعات باعث شد تا در حوزه‌های مختلف از جمله چندرسانه‌ای، تکنولوژی، اقتصاد و حتی سیاست، قدم بردارم. سلیقه متفاوت در نوع بازتاب اخبار هم موجب شد تا از گرافیک به عنوان یکی از بازوهای کمکی بهره ببرم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com