جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

آزمون استخدامی دانشگاه‌ها

آزمون استخدامی دانشگاه‌ها ؛ آخرین جزئیات اعلام شد

03:00۰

 کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی پیمانی دانشگاه‌ها و موسسات مربوطه سال ۱۴۰۰ از روز سه‌شنبه ۱۹ مردادماه توزیع می‌شود.

به گزارش اسپات نیوز، آزمون استخدامی پیمانی دانشگاه‌ها، موسسات آموزشی، پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری سال ۱۴۰۰ روز جمعه ۲۲ مردادماه در  ۱۸۸ شهرستان برگزار می‌شود.

فرآیند برگزاری آزمون ساعت ۸ صبح آغاز می‌شود و درهای ورود به جلسه ساعت ۷:۳۰ دقیقه صبح بسته می‌شود، بنابراین متقاضیان باید قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.

کارت شرکت در جلسه از روز سه‌شنبه ۱۹ مرداد برای مشاهده و پرینت روی سامانه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد.

نحوه دریافت کارت آزمون استخدامی دانشگاه‌ها

متقاضیان آزمون استخدامی دانشگاه‌ها برای شرکت در جلسه امتحان باید در تاریخ تعیین شده به درگاه مذکور مراجعه و با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام خانوادگی، کدملی، سال تولد و …) و یا اطلاعات ثبت نامی خود (شماره‌ پرونده، شماره‌ سریال و کد پیگیری) از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه کرده و بر اساس آدرس و زمان تعیین شده بر روی کارت، به حوزه امتحانی مربوطه مراجعه کنند.

بیشتر بخوانید:

همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار در زمان حضور در جلسه الزامی است.

متقاضیان همچنین باید از آوردن وسایل اضافی از جمله تلفن همراه، ماشین حساب، ساعت هوشمند و هرگونه جزوه، نت و یادداشت و نظایر آن به جلسه آزمون خووداری کنند. به همراه داشتن هر کدام ازین وسایل به عنوان تقلب و تخلف تلقی می‌شود و با متقاضیان ذیربط بر اساس قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمون‌های سراسری برخورد خواهد شد.

شایان ذکر است که همراه داشتن تلفن همراه حتی به صورت خاموش در جلسه آزمون موجب محرومیت از شرکت در آزمون می‌شود.

همچنین چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در کارت شرکت در آزمون شما وجود دارد و یا در صورت مشاهده اشکالات، لازم است برای اصلاح اشکالات در روز پنجشنبه مورخ ۲۱ مردادماه از ساعت ۸:۳۰ صبح تا ۱۲ و از ساعت ۱۴ تا ۱۸ با همراه داشتن مدارک مربوطه به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص مراجعه کنند.

متقاضیان همچنین می‌توانند برای آگاهی بیشتر از ضوابط آزمون، برگ راهنمای شرکت در آزمون که بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش قرار دارد را به دقت مطالعه کنند.

انتهای پیام

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=17688

327 نوشته
در دنیایی زندگی می‌کنیم که اخبار تعیین‌کننده بسیاری از معادلات جهانی هستند؛ حالا که در این راه قدم نهاده‌ام، انعکاس صحیح وقایع را یکی از مسئولیت‌های اجتماعی خود می‌دانم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com