جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

واکسن برکت

سامانه واکسیناسیون کارکنان و استادان دانشگاه فعال شد

03:00۰

بنابر گفته معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، سامانه واکسیناسیون کارکنان و استادان دانشگاه فعال شده است.

به گزارش اسپات نیوز، محمد تقی نظرپور اعلام کرد که سامانه واکسیناسیون برای کارکنان وزارت علوم و کلیه دانشگاه‌های کشور با هدف واکسینه کردن همه اعضای هیات علمی و کارکنان اداری دانشگاه‌ها و مراکز عالی آموزش، پژوهش و فناوری فعال شده است.

طبق گفته نظرپور قرار است که واکسیناسیون دانشگاهیان( اعضای هیات علمی و کارکنان اداری) در مردادماه و پس از آن دانشجویان طبق اولویت بندی انجام شده در شهریور ماه انجام شود.

او با اشاره به اینکه فهرست مشخصات اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه‌ها و مراک آموزشی، پژوهش و فناوری به تفکیک استان‌ها برای انجام واکسیناسیون، به وزارت بهداشت اعلام شده است، افزود: اسامی و کد ملی حدود ۳۰ هزار نفر از اعضای هیئت علمی و حدود ۶۴ هزار نفر از کارکنان و کارشناسان اداری دانشگاه‌ها برای واکسیناسیون اعلام شده است.

وی ضمن یادآوری اینکه واکسیناسیون دانشگاهیان بدون محدودیت سنی انجام می‌شود تاکید کرد که با توجه به ضروری بودن شروع دوباره آموزش حضوری دانشجویان به منظور فراهم آوردن همه امکانات برای برگزاری کلاس‌های حضوری، لازم است اعضای هیات علمی و کارکنان بخش اداری دانشگاه‌ها و همه کسانی که برای امور داشجویان و آموزش آن‌ها باید حضور فیزیکی داشته باشند، واکسینه شوند.

بیشتر بخوانید:

معاون دانشجویی و فرهنگی وزارت بهداشت گفت: دانشجویان علوم پزشکی از معاونت بهداشتی درخواست مشارکت در واکسیناسیون کشوری را به عنوان کار دانشجویی داشته اند.

گفتنی است که از زمانی که بحث واکسن کادر درمان مطرح شد تا کنون ۸۰ درصد دانشجویان علوم پزشکی گروه بالینی واکسینه شدند. در برخی از دانشگاه‌ها این آمار به ۹۰ درصد هم رسید و در برخی دیگر این آمار کمتر بود و دلیل آن حضور دانشجویان در محل زندگیشان بود.

معاون وزیر علوم ضمن قدردانی از همراهی و هماهنگی مسئولان و درست‌اندر کاران وزارت بهداشت در راستای واکسیناسیون به موقع دانشگاهیان گفت: از روز ۱۲ مردادماه امکان ثبت نام در سامانه واکسیناسیون کرونا مهیا شده است و همه اعضای هیات علمی و کارکنان می‌توانند با مراجعه به سامانه www.vaccine.salamat.gov.ir نسبت به ثبت نام خود اقدام کرده و مرکز واکسیناسیون خود را طبق محل سکونت یا محل کار استان وشهری که حضور دارند، انتخاب کنند.

انتهای پیام

واکسیناسیون کارکنان و استادان دانشگاه

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=17696

327 نوشته
در دنیایی زندگی می‌کنیم که اخبار تعیین‌کننده بسیاری از معادلات جهانی هستند؛ حالا که در این راه قدم نهاده‌ام، انعکاس صحیح وقایع را یکی از مسئولیت‌های اجتماعی خود می‌دانم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com