جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

مابه‌التفاوت حقوق فروردین بازنشستگان

مابه‌التفاوت حقوق فروردین بازنشستگان کی واریز می‌شود؟

03:00۰

بر اساس آخرین بررسی‌های در خصوص واریز مابه‌التفاوت حقوق فروردین بازنشستگان ، این واریزی حداکثر تا پایان مردادماه انجام می‌شود.

به گزارش اسپات نیوز، واریزی فروردین‌ماه حقوق بازنشستگان با مشکلاتی مواجه شد و برخی از بانشستگان حقوق خود را به صورت کامل دریافت نکردند. پس از بررسی مشکلات، بنا بر این شد که فیش‌های حقوقی از اردیبهشت‌ماه اصلاح و مابه‌التفاوت آن واریز شود. در حالی که  پس گذشت سه ماه هنوز این وعده عملی نشده و بازنشستگان همچنان منتظر هستند.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در آخرین صحبت‌های خود در خصوص این مسئله وعده داده بود که این مابه‌التفاوت حقوق فروردین بازنشستگان با حقوق تیرماه واریز شود اما این اتفاق نیفتاد و هم اکنون مصطفی سالاری وعده داده که این واریزی طی چند روز آینده انجام شود .

طبق گفته رئیس کانون بازنشستگان استان تهران، در جلسه با رئیس سازمان تامین اجتماعی در خصوص این مسئله، وی اذعان داشت که مابه‌التفاوت حقوق فروردین بازنشستگان در چند روز آینده واریز می‌شود. او همچنین تاکید کرد که حداکثر تا دو هفته آینده این واریزی انجام می‌شود.

از سوی دیگر علی دهقان‌کیا ضمن اشاره به اینکه حل این مشکل و واریز مابه‌التفاوت نیازمند ۲۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار است، گفت این اعتبار هنوز تامین نشده است.

بیشتر بخوانید:

مصطفی سالاری، مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی در خصوص واریز مابه‌التفاوت افزایش حقوق فروردین‌ماه گفت : افزایشی که در ابتدای سال اعمال کردیم، هزینه قابل توجهی داشت و اولین گام تامین به موقع منابع مالی مورد نیاز و پیش‌بینی منابع مورد نیاز برای دو سه سال آینده است.

دهقان‌کیا در ادامه گفت که سازمان تامین اجتماعی در حال حاضر وضعیت خوبی ندارد و اگر همین وضعیت ادامه پیدا کند تا سال ۱۴۰۴ به سمت ورشکستگی می‌رود.

او همچنین افزود که اگر این مابه‌التفاوت در چند روز آینده واریز شود، از بیستم این ماه حقوق مرداد‌ماه واریز می‌شود اما اگر به آخر هفته موکول شود، این مابه‌التفاوت با حقوق مردادماه واریز می‌شود.

واریز حقوق بازنشستگان معمولا از روز بیستم هر ماه آغاز می‌شود که در ماه جاری از چهارشنبه این هفته آغاز می‌شود و تا پایان ماه ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=17727

327 نوشته
در دنیایی زندگی می‌کنیم که اخبار تعیین‌کننده بسیاری از معادلات جهانی هستند؛ حالا که در این راه قدم نهاده‌ام، انعکاس صحیح وقایع را یکی از مسئولیت‌های اجتماعی خود می‌دانم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com