جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

پرداخت پاداش بازنشستگان

پرداخت پاداش بازنشستگان انجام شد

02:08۱

سازمان برنامه و بودجه از پرداخت پاداش بازنشستگان خبر داد؛ تا کنون ۷۳۴ میلیارد و ۴۱۱ میلیون تومان پرداخت شده و یا در حال پرداخت است.

به گزارش اسپات نیوز،حسن نوروزی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی فارس از پرداخت پاداش بازنشستگان این استان تا پایان تابستان سال جاری خبر داد.

او همچنین افزود: در صورت تغییر نکردن رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، پاداش پایان خدمت بازنشستگان تا پایان مردادماه سال جاری به طور کامل پرداخت خواهد شد و در غیر این صورت مطالبات بازنشستگان بابت پاداش مذکور تا پایان شهریورماه واریز می‌شود.

نوروزی در این خصوص گفت: این پرداخت شامل مانده مرخصی بازنشستگان نمی‌شود و رسیدگی به این قسمت از مطالبات در آینده انجام خواهد شد.

پیش‌بینی می‌شود که همزمان با پرداخت حقوق و مزایای کارکنان در ماه جاری، پاداش پایان خدمت این بازنشستگان نیز از محل اعتبارات هزینه‌ای فارس پرداخت شود اما به مطالبات آن‌ها از محل مانده مرخصی سنوات خدمتی در آینده رسیدگی خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

مابه‌التفاوت حقوق فروردین بازنشستگان کی واریز می‌شود؟

همسان‌سازی حقوق اساتید دانشگاه مطابق قانون است؟

مبلغ اقساط وام بازنشستگان چقدر است؟

محمد باقر نوبخت پیش از این وعده پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال ۹۹ را داده بود. بر اساس بررسی‌ها، او سوم مردادماه در نامه‌ای به خزانه‌داری کل کشور، دستور افزایش و تخصیص اعتبارات هزینه عمومی دستگاه‌های اجرایی را بابت پرداخت مانده طلب مطالبات  پایان خدمت بازنشستگان تا پایان سال ۹۹ را صادر کرده بود.

طبق این دستور، دستگاه‌های اجرایی موظف شدند به منظور پرداخت به ذی‌نفع‌ نهایی مشخصات کامل افراد مشمول دریافت پاداش پایان خدمت تا پایان سال ۹۹ را با امضا صاحب حساب، مدیر امور مالی مربوطه به وزارت امور اقتصادی و دارایی کل و سازمان برنامه و بودجه اعلام کنند تا به دنبال آن خزانه داری کل، پاداش پایان خدمت سال ۹۹ را به طور مستقیم به حساب اشخاص مشمول واریز کند.

طبق اطلاعات به دست آمده تا کنون، ۷۳۴ میلیارد و ۴۱۱ میلیون تومان برای پاداش بازنشستگان، پرداخت شده و یا در حال پرداخت است.

انتهای پیام

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=17816

327 نوشته
در دنیایی زندگی می‌کنیم که اخبار تعیین‌کننده بسیاری از معادلات جهانی هستند؛ حالا که در این راه قدم نهاده‌ام، انعکاس صحیح وقایع را یکی از مسئولیت‌های اجتماعی خود می‌دانم.

1 دیدگاه

  1. melika.mokhtari2019

    مرسی از سایت خوبتون عالی بود

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com