جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

تعطیلی بورس تهران

تعطیلی بورس تهران به دنبال اعمال محدودیت‌های جدید

03:00۰

 مدیرعامل سازمان بورس و اوراق بهادار، از تعطیلی بورس تهران در روزهای دوشنبه، سه‌شنبه و شنبه خبر داد.

به گزارش اسپات نیوز، به دنبال توقف فعالیت بانک‌ها از روز دوشنبه (۲۵ مردادماه) تا روز شنبه (۳۰ مردادماه)، تعطیلی بورس تهران نیز آغاز خواهد شد.

در حالی که زمزمه خبر تعطیلی تهران از هفته گذشته در بازار پیچیده بود، روز گذشته رنگ واقعیت به خود گرفت و بر اساس تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا، در جهت مدیریت خیز پنجم این بیماری در کشور، از روز دوشنبه تا شنبه هفته آینده تعطیل اعلام شد.

با توجه به وضعیت بحرانی کشور در زمینه کرونا، محدودیت‌های جدیدی در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا وضع شد.

علیرضا رئیسی، سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا در این جلسه اظهار کرد: با توجه به وضعیت بحرانی فعلی کشور نیاز به رعایت و تشدید نظارت بر پروتکل‌ها وجود دارد. همچنین از فردا ساعت ۱۲ منع تردد یا به عبارتی ممنوعیت تردد اعمال می‌شود و نباید به هیچ وجه ترددی صورت بگیرد، مگر در موارد استثنا مانند آمبولانس‌ها و کامیون حمل غذا. این منع تردد سراسری و بین استانی خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

گفتنی است که تمامی مجوزهای تردد نیز لغو خواهد شد و افرادی که بنا به هر دلیلی جریمه شدند، بعد از یک ماه این جریمه دو برابر شده و حتما هم اخذ می‌شود.

رئیسی افزود: از روز دوشنبه ۲۵ مردادماه تا پایان ساعت کاری روز شنبه ۳۰ مردادماه، تمامی ادارات به جز مشاغل ضروری مانند ادارات آب ، برق، اوژانس، نیروی انتظامی و … تعطیل خواهند بود.

گفتنی است که در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا، رئیس جمهور هم بر وارد عمل شدن تمام دستگاه‌های اجرایی و ناظر با شدت و قدرت بیشتر، تاکید کردند.

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا همچنین در مورد ایام عزاداری محرم گفت: عزاداری در فضاهای بسته و دسته‌روی ممنوع است.

انتهای پیام

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=18004

327 نوشته
در دنیایی زندگی می‌کنیم که اخبار تعیین‌کننده بسیاری از معادلات جهانی هستند؛ حالا که در این راه قدم نهاده‌ام، انعکاس صحیح وقایع را یکی از مسئولیت‌های اجتماعی خود می‌دانم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com