جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

زمان تحویل تارا اتوماتیک

زمان تحویل تارا اتوماتیک اعلام شد

03:001۰

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو زمان تحویل تارا اتوماتیک را اعلام کرد و این محصول را ستاره درخشانی در حوزه تولید صنعتی کشور خواند.

به گزارش اسپات نیوز، فرشاد مقیمی، مدیر عامل گروه صنعتی ایران‌خودرو گفت: بر اساس دعوتنامه‌های این خودرو زمان تحویل تارا اتوماتیک تیرماه خواهد بود. او در مراسم نخستین مرحله تحویل تارا به مشتریان، این محصول را ستاره درخشانی در حوزه تولید صنعتی کشور معرفی کرد.

طبق گفته فرشاد مقیمی بر روی پلتفرم اختصاسی ایران‌خودرو که تارا نخستین محصول آن است، سرمایه‌گذاری زیادی شده و در نقشه راه استراتژیک این خودروساز محصولات متنوع و متعددی پیش‌بینی شده است.

به زودی نسخه کراس اوور این پلتفرم رونمایی خواهد شد که این اقدام، گام خیلی بزرگی در پیشرفت صنعت خودروی کشور و نشان‌دهنده عزم ملی و همه جانبه گروه صنعتی ایران‌خودرو است. پیش‌بینی می‌شود که در آینده خودروی هاچبک نیز بر روی این پلتفرم ارائه شود.

بیشتر بخوانید:

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو، ضمن اشاره به مزیت رقابتی بودن خودرو تارا در مقایسه با محصولات داخلی و همچنین محصولات مونتاژی و وارداتی کشور، افزود: تارا با استحکام بسیار بالا در بدنه و ایمنی بالا قابل رقابت با محصولات موجود در بازار است. همچنین این امنیت بالا موجب اطمینان مشتریان نسبت به توجه ایران خودرو به سلامت و ایمنی آن‌ها خواهد شد.

پروژه تولید این محصول اواخر سال ۹۸ آغاز و ظرف مدت ۱۳ ماه با موفقیت به مرحله تولید رسید و زمان تحویل تارا اتوماتیک نیز اعلام شده است. تولید انبوه این خودرو و اجرای برنامه‌های فروش و افزایش عرضه به بازار، در دستور کار ایران‌خودرو در سال جاری قرار دارد.

شایان ذکر است که محصول تارا در شرایطی به تولید رسید که هدف تحریم‌ها متوقف کردن صنعت خودرو کشور بود. مقیمی در این خصوص گفت: با تلاش همه همکاران موفق به عبور از سد تحریم‌ها شده و این این پروژه را به انجام رساندیم. این خودرو دارای ۷۵ درصد عمق خودکفایی و داخلی‌سازی است و بیش از ۹۲ درصد از قراردادهای تامین قطعات آن با رویکرد توسعه صنعت قطعه سازی، با قطعه‌سازان داخلی بسته شده است. گفتنی است که در حال حاضر چند قطعه از قطعات مهم این خودرو با هدف داخلی سازی در حال نمونه سازی است.

انتهای پیام

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=18011

327 نوشته
در دنیایی زندگی می‌کنیم که اخبار تعیین‌کننده بسیاری از معادلات جهانی هستند؛ حالا که در این راه قدم نهاده‌ام، انعکاس صحیح وقایع را یکی از مسئولیت‌های اجتماعی خود می‌دانم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com